Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan reagálnátok, ha gyermek...

Hogyan reagálnátok, ha gyermeketek letesz egy diplomát, pár évet dolgozik, majd előáll azzal, hogy elvégezne egy másik szakot is. Támogatnátok anyagilag?

Figyelt kérdés
2017. dec. 1. 23:52
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
84%
Ha dolgozott akkor pénzügyileg meg kellene tudnia oldani.
2017. dec. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
90%
Ilyen helyzetben vagyok! Orvosin végeztem, kórházban dolgozom, megcsináltam a szakvizsgát, és szeretnék matematikus lenni. Magam finanszírozom a tanulmányaimat, nem várok segítséget a szüleimtől.
2017. dec. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
83%
Ezt már oldja meg maga.
2017. dec. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
90%
én is csináltam ilyet, de én fizettem.
2017. dec. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
93%
Ha megteheted (van rá pénzed), nem látom akadályát. Ha nincs erre pénzed vagy nem akarod támogatni, akkor beszéljétek meg, hogy ez van, neki kell előteremtenie az árát.
2017. dec. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
80%
Oldja meg levelezőn/estin és dolgozzon olyan helyen, ahol rugalmas a munkaidő. Én munkahelyemen is így csinálják sokan.
2017. dec. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
74%
Ha azt látom, hogy a tanulás mellett dolgozik, ennek ellenére mégsem jön ki a pénzéből, segítenék neki.
2017. dec. 2. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
70%
Nem oldja meg maga felnőtt ember van munkája .
2017. dec. 2. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
62%
Nem. Felnőtt embert miért kellene támogatni? Oldja meg maga.
2017. dec. 2. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:
93%
Én az első diplomám megszerzése után a többit már magamnak álltam, fel sem merült bennem, hogy pénzt kérjek a szüleimtől a tandíjra, könyvekre. Mondjuk én otthon éltem, és egyáltalán nem kellett hozzájárulnom a háztartás költségeihez, így a fizetésem nagy részét "eltanultam" az első munkahelyemen. Ez is egyfajta támogatás volt anyagilag, ha magamat kellett volna eltartanom, egészen biztosan nem tudtam volna egy kormánytisztviselői kezdőfizetéssel két posztgrad képzést elvégezni. Én hasonlóképpen támogatnám a saját gyerekem az első után, ha megtehetem. Baromi sokba kerül a felsőoktatás.
2017. dec. 2. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!