Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem képesek felfogni a szüleim...

Nem képesek felfogni a szüleim, hogyha egy több mint 200 millió pozitív értékeléssel rendelkező oldalról BANKKÁRTYÁVAL/PAYPALLAL kell rendelni, az nem átverés. Ez miért van?

Figyelt kérdés
"Csak utánvét csak utánvét" -.-"
2018. jan. 14. 09:12
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
52%
Szinte minden 14 éves azt hiszi, övé a világ minden tudása, a felnőttek, pláne a saját szülei meg a világon semmihez nem értenek.
2018. jan. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:
Hát de azok a ruhák... Névnapomra/szülinapomra kapok 1-1 divatos ruhát, de ugyanazt nem lehet egyfolytában hordani, körülöttem meg mindenkinek mindig divatos a ruhája..
2018. jan. 14. 09:41
 13/42 anonim ***** válasza:
29%
Nem tudom. 14 éveseknek van divat?
2018. jan. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:
Persze, van. De ha beszólogatni szeretnél akkor távozz, nem ezért írtam ki ezt a kérdést ;)
2018. jan. 14. 09:45
 15/42 anonim ***** válasza:
77%
Nyilván nem engedhet meg maguknak, hogy nonstop a legutolso divat cuccokat vásárolják meg neked. Vagy egyszerűen értelmetlennek látják. Az én gyerekem pl Nike AriMax cipőt akár már evek ota. 14 éves. 2 nap alatt lerugja a vadiúj cipője orrát, kb havonta veszíti el a tesi cuccat és semmire nem képes vigyázni. Ilyen háttérrel biztos hogy nem veszek neki 180 euróért egy cipőt. Mondjuk akkor se vennék, ha milliomos lennék, mert értelmetlen baromságnak tartok ennyi pénzt kiadni egy pár cipőre csak azért, mert Nike a neve.
2018. jan. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
62%
Azért nehogy már egy 14 éves gyerek ossza be a szülei pénzét... Nem ő dolgozott meg érte, ráadásul fogalma sincs még a világról.
2018. jan. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
52%
14???? Hát ahhoz képest elég nagy az arcod.
2018. jan. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 A kérdező kommentje:
Hát ha nekem nagy az arcom akkor nem szeretnél a kortársaimmal találkozni..
2018. jan. 14. 09:53
 19/42 anonim ***** válasza:
92%

14 évesen már lehet bankszámlád, bár emlékeim szerint kell hozzá szülői aláírás. Több banknál ingyenes a junior vagy diákszámla, pl. az Ersténél is. Nyissatok egyet, küldjék arra a zsebpénzedet, kérhetsz hozzá virtuális kártyát kifejezetten netes vásárlásokra (valódit is egyébként.) Ha a te számládról vásároltok, nagy baj nem történhet, mert nincs rajta túl sok pénz, mindig csak annyit rakjanak rá, amivel kiegészítik a zsebpénzedet, hogy fedezze az áru értékét.

Ettől függetlenül minden oldalt, netes eladót érdemes scamelni, mielőtt vásárolsz onnan.

2018. jan. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
15%
Hány évesek a szüleid?
2018. jan. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!