Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem képesek felfogni a szüleim...

Nem képesek felfogni a szüleim, hogyha egy több mint 200 millió pozitív értékeléssel rendelkező oldalról BANKKÁRTYÁVAL/PAYPALLAL kell rendelni, az nem átverés. Ez miért van?

Figyelt kérdés
"Csak utánvét csak utánvét" -.-"
2018. jan. 14. 09:12
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
28%
Nem, valóban nem.értjük miért anyuci pénzét kell szarokra ellöni...
2018. jan. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat!
2018. jan. 14. 11:06
 33/42 anonim ***** válasza:
19%

29, nem, a pénzt nem lopják el, azt megkapja az eladó.

CSak a csomag nem fog megérkezni, mert ezek nem könyvelt küldemények, ergo a posta tesz rájuk, úgyse tudod számonkérni rajtuk>

2018. jan. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
65%
Szia. Én is azt ajánlom hogy nyissatok neked egy Junior bankszámlát és arra kérd a zsebpénzed vagy ha szeretnél valamit és megengedik akkor kérd hogy arra utalják. Így még ha le is lopnák amit kétlek de a szüleidet ez hátha megnyugtatja akkor sincs rajta sok pénz.
2018. jan. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
79%

35: minden csomagot megkaptam eddig, ennyit erről. igen van, amit ellop a postás, de olyan is , ami elvész menet közben. ha nem kapod meg, visszaadják az árát és kész.

Ne osszad az észt, mikor nincs miből.

2018. jan. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
77%
Szülőként én se támogatom azt, hogy havonta százezreket költsön a gyerek az aktuálisan divatos cuccokra és játékra, de ésszerű keretek között teljesen normális dolog, ha ő is szeretne olyan ruhákban járni, ami tetszik neki. A nagyobb gyerekeimmel túléltem a seggközépig letolt, buggyos gengszterfarmereket, most a cipőkanállal felhúzható gatya a divat, hát istenem, majd elmúlik ez is.:-) Neten pedig tényleg lehet jóval olcsóbban új, minőségi és eredeti cuccokat venni, mint a boltokban, csak körül kell nézni, és persze leellenőrizni az oldalt és az eladót. Vettem már a gyereknek Air Maxot 20 ezerért (hivatalos Nike-oldalról) Adidas Tubulart 21-ért, LeBron XI All-Start 32 ezerért (kosarazik a gyerek.) Mind új és eredeti. Nem ördögtől való a netes vásárlás.:-)
2018. jan. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
75%
Vegyél Steam feltöltőkártyát.
2018. jan. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
22%
komolyan ez a legnagyobb bajod??? :D ő pénzük, fizessenek, ahogy akarnak. őszintén én se szívesen fizetek előre valamiért, ami még nincs a kezemben. majd kifizetem, ha rendben, egybe megkaptam, hiba nélkül. rühellem a hercehurcát, amikor valami hibásan jön meg és mehet a levelezés, hogy pénzt kérem vissza
2018. jan. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
80%

Az en nagymamam az utanvetben sem bizik. Mindig azt mondja hogy mi van ha nem az van a csomagban amit rendeltem :D. Egyszer volt hogy nem azt kuldtek amit rendeltem hanem egy nagyobb kiszerelest a termekbol, tehet en jartam jol es szamlan meg a kisebb kiszereles volt :P

Amikor o volt fiatal akkor nem volt meg internet, mindent szemelyesen vettek meg.

2018. jan. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:

Ha hiszed ha nem, a szüleid nem ebben nöttek fel, nem csoda ha viszakoznak. Bevallom, én sem vagyok öreg roka, de én sem ebben nöttem fel gyerekkoromtol kezdve, ugyhogy számomra is idegen egy internetes rendelés - ettöl függetlenül nem ellenzem, csak én magam nem tudom hogyan müködik.


Valoban csináljatok egy külön számlát, amin elkülönitetek kevesebb pénzt, hátha igy már belemennek a szüleid. Maximum azt a pénzt bukjátok, ami a ruha ára lenne. Nekem egyszer rendeltek online, ráadásul nem is Kinábol, és selejtesen érkezett meg a termék. Szerencsére az elsö levélre rögtön válaszoltak, és visszautalták a pénzt. Ugyhogy ilyen szempontbol nincs rossz tapasztalatom ezzel az egésszel.


Egyébként pedig azt ne felejtsd el, hogy amig a szüleid pénzén élsz, addig azt kapod meg, amit a szüleid helyesnek vélnek, egy szavad sem lehet panaszkodni. Ha annyira szeretnél valamit megkapni, akkor dolgozz meg érte, vágd le a szomszéd füvet, vagy vásárolj be a szomszéd idös néninek, valoszinü megjutalmaz majd. Ha nincs ilyenre lehetöséged, rakd félre a karácsonyi, szülinapi pénzedet, és annál már egy szavuk nem lehet, hogy mire költöd..

2018. jan. 15. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!