Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem képesek felfogni a szüleim...

Nem képesek felfogni a szüleim, hogyha egy több mint 200 millió pozitív értékeléssel rendelkező oldalról BANKKÁRTYÁVAL/PAYPALLAL kell rendelni, az nem átverés. Ez miért van?

Figyelt kérdés
"Csak utánvét csak utánvét" -.-"
2018. jan. 14. 09:12
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:

Kinek a bankkártyáját használnád?


Én kb. pont ennyi idős voltam, talán kicsit idősebb, mikor elkezdtem eBay-ezgetni, és az én szüleim sem rajongtak az ötletért, hogy arról a bankszámláról vegyék le a cuccokért a pénzt, amikre ők a fizetésüket kapják, illetve nagyobb összegben pénzt tartanak rajta. Így apu igényelt egy olyan bankkártyát a bankjától, ami direkt internetes vásárlásokhoz való, csak arra lehet használni, arra időnként elutalt pár ezer forintot, és abból vásárolgattam neten. Így én megkaptam amit akartam, ők meg megnyugodtak, hogy adatlopás esetén is max. pár ezer forintjuk bánná. Köztes megoldásnak nem rossz. Szerintem még mindig vannak ilyen bankkártyák, de ezt meg kellene érdeklődni.


Egyébként meg ahogy a többiek is írták, nem ebben nőttek fel, nem értik hogy működik. Próbálj nekik segíteni megérteni.

2018. jan. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:

Gondolom a szüleid kártyájáról vásárolnál.

Én sem adnám ki az adataimat úgy, hogy ráérkezik a havi fizetésem és esetleg tartalék is van rajta.

Sokkal egyszerűbb, ha a szüleiddel együtt elmentek a bankba és csináltattok neked egy kártyát.

Az otp junior kártyját neked találták ki(ez itt nem a reklám helye, más is ugyanolyan jó).

Megcsináltatjátok a kártyát és a számlát.

Ha rendeli akarsz valamit, akkor raksz pénzt a kártyára is megrendeled.

Akár kérheted oda a zsebpénzed a szüleidtől.

Ha teszem azt lenyúlják a pénzt, akkor mit veszítesz, ha alig van rajta pénz, éppen annyi van mindig, amennyiért vásárolsz?

De ha a szüleid kártyájáról nyúlnák le a pénzt, akkor hiába kapnák vissza, sok utánajárás és idő lenne, értethető, hogy féltik.

Csináltass kártyát, később is jó lesz.

2018. jan. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!