Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az amazonon mennyire megbízhat...

Az amazonon mennyire megbízható az eladók értékelési listája, mennyire szabad figyelembe venni a pozitív feedbackeket?

Figyelt kérdés

Szeretnék fényképezőgépet venni, az amazonon (.uk, .de) szoktam látni jó árakon.

Úgy olvastam, ha az eladó külön e-mail címet ad meg, akkor nagy eséllyel nem megbízható.

Ennek ellenére az ilyen eladók sokszor számos pozitív értékeléssel rendelkeznek, esetenként 100%-os arányban.

Pl.: amazon.de eladó:outletpc

Azt kérte, a vásárlás előtt a vevő érdeklődjön a megadott e-mail címen.

Az eladónak csak pozitív értékelése van, szám szerint 38.

Ugyanakkor megtalálható az alábbi oldalon:Amazon.de Allgemeines Hilfeforum, Fake-Shop-Schwemme.

Ezenkívül outletpc webáruház önállóan is működik, de ott nem találtam meg az amazonon hirdetett terméket. Pedig a webáruház és az eladó logója is teljesen megegyezik.

Mennyire lehet adni a pozitív értékelésekre?

Esetleg lehet ezeket hamisítani, vagy felbérelhet valakit az adott cég értékelés írására? Ha igen, hogy lehet ezeket kiszűrni?

A válaszokat előre is köszönöm!



2016. jún. 2. 19:23
 1/1 OnelLee válasza:
Szia, az a baj hogy a csalást nehéz kiszurni, általában lehet adni a feedbacknek de nem mindig megbízható, én azt ajánlom hogy olyantól vegyél kinek több száz vagy több ezres értékelése van, én más oldalakon igy veszek(aliexpress, ebay, alibaba)
2016. jún. 8. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!