Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyámat miért idegesíti ha...

Anyámat miért idegesíti ha mamámat sajnálom?

Figyelt kérdés
Nem rég műtötték meg, erre azt mondtam hogy milyen szegény. Erre anyám azt mondja miért mondom ezt rá, hisz őt is műtötték már még több mindennel, mint mamámat, és neki több baja vn.
2018. jan. 22. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:
36%
Biztos frusztrált.
2018. jan. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
36%
Anyósa?
2018. jan. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kitalálom: mikor őt műtötték, akkor még kicsi voltál, és őt nem sajnálgattad. Utólag sem. Ki kellett kelnie a betegágyból, hogy ellássa a családot. Ezért ingerült, ha más meg megkapja azt a részvétet, ami neki nem jutott. Csak fejezd ki, hogy nagyra értékeled hogy akkor erős volt, kérdezgesd kicsit hogy milyen volt, félt-e, fájt-e... és akor nem fogja azt érezni, hogy az ő műtéte semmibe van véve. Kis empátiával olyan könnyű békét teremteni a családban. Ne a rosszat keresd a másikban, ne acsarkodj, hogy biztos rosszat akar a mamádnak, hanem gondolj bele, mi bánthatja őt.
2018. jan. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A rosszindulat és a mártírkodás, az bántja a kérdező édesanyját.

Amikor külföldre költöztem, akkor nekem senki sem segített kijönni. Én azóta sok embernek segítettem. Nem utasítottam vissza senkit azzal az indokkal, hogy "bezzeg nekem sem gegített senki".

2018. jan. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!