Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak? Anya miért nem...

Mit csináljak? Anya miért nem beszél velem?

Figyelt kérdés
A szüleim össze vesztek, és anya velem sem akar szóba állni pedig én nem is tehetek semmiről. Az okát sem mondták el. Apa kulfoldon dolgozik ezert minden este hív, anya nem beszel vele, csak a tesom es en. Mar kerdeztem tobbszor is anyát hogy mi a baj de mindig csak mergesen valaszolt ugy, hogy “semmi”. Pedig biztos van valami csak nem mondja el. En meg megkerdezni tobbszor nem fogom. Azt meg ugy megertem hogy apara merges, ezert nem beszel vele. De velem es a tesommal miert nem akar szoba allni? Raadasul apa, mint mindig, hetvegen fog haza jonni. Nem hallottam mult hetvegen sem semmi veszekedest, ezert nem ertem ezt az egeszet.

2018. jan. 22. 17:47
 1/4 anonim válasza:
100%

Nem akarok a medve bőrére inni,de szerintem azért mérges,mert nem látná szívesen háznál a hétvégén édesapádat.

De lehet,hogy valami dühítőt mondott neki.Majd kiderül a következménye.Tartsatok ki hétvégéig,utána már tisztább lesz a helyzet.

2018. jan. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Elég mogorva jelenleg az édesanyád. Én nem azt kérdezném hogy mi a baja. Elmondhatnám neki, hogy nekem nagyon rosszul esik hogy nem szól hozzám, és kétségbeesésbe kerget. Megkérném, ha velem van baja, azt is mondja meg, és ha nem, azt is. Aztán ha nem velem van baja, lehet mogorva ameddig akar. Én jókedvre derülnék a tesóval. Majd meg szólal egyszer. De nem keresném magamban rosszkedvének az okát. Vagy ha nem áll velem még ennyire sem szóba, papírra írnám, és oda tenném ahol elolvashatja. Régen volt szokás szeretet megvonással büntetni a gyereket. Kíméletlen, nagyon rossz szokás volt. A kommunikáció megvonásával nem nevel a szülő.Önbizalmat csorbít.
2018. jan. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Két napja kiírtad már...
2018. jan. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Anya mérges, mi lehet az oka?

Ma reggel még jó kedve volt, de ugy ebédelés előtt történhetett valami, aminek nem tudom az okát.. Azert gondolom hogy ebédelés előtt, mert amikor ettünk, egyutt a csalad, akkor alig szolt valamit, es ha szolt is, akkor is merges hangon. Apa kulfoldon dolgozik, ma ment vissza es anya nem kiserte ki az autohoz. Azt nem tudom hogy elkoszont-e tole, mielott elindult volna, mert masik szobaban voltam. Este hivott apa, es anya nem beszelt vele. Nem tudom mi lehet az oka ennek a haragnak, de nagyon szomoru vagyok amikor ilyen.. sirni tudnek.. Remelem ez a harag elszáll, nem tudok es nem is merek tenni semmit.. Mar megkerdeztem tole, hogy mi a baj, tobbszor is de mindig csak mergesen valaszolta hogy “semmi”..

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..


Vannak unatkozó személyek, akik próbálják hülyíteni a topikon lévőket. Sajnáltatni magukat. Vagy fogyatékosok, csak nem merik felvállalni. Mennyivel egyszerűbb lenne így feltenni a kérdést : Fogyatékos vagyok, unatkozok, és csak itt állnak velem szóba. Kérlek ne utasítsd el a kérdésem. Jó emberismerő vagyok, nem küldenének a Taigetoszra.

2018. jan. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!