Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van itt olyan, akivel szörnyen...

Van itt olyan, akivel szörnyen bánt az apja kamaszként, felnőttként?

Figyelt kérdés
Ti tartjátok vele a kapcsolatot? A legtöbben azt mondják, hogy azok után, amit velem tett, más már szóba se állna vele.
2018. jan. 25. 03:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartom. És jobb is igy. Unokáikról se tudnak, rólam se. Sokáig eltüntként kerestek persze nem eltüntem,elmenekültem önszántamból mert a cérna végére jutottam lelkileg idegileg és testileg is,nem ugyan az mint eltünni. Sose engedném a gyerekeimet egy mérgező agressziv bántalmazó alkoholista közegbe. :(
2018. jan. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jelen. Öngyilkos lett, szóval nincsnen miről beszélni.
2018. jan. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az egész gyerekkoromat tönkre tette, születésemtől kezdve, mert nem hasonlítottam rá (szőkén és kék szemmel születtem, pont mint anyám). Meggyanusította anyámat, hogy mástól vagyok, szóval sejtheted mennyire kellemes volt vele élni.

Nem bocsátottam meg neki, de tudtam vele felületesen beszélgetni felnőtt koromban ha találkoztunk. A lányomat nagyon szerette, szerintem rájött hogy nagyon elcseszte és rajta keresztül próbált meg kárpótolni.

Késő bánat volt. A temetésére elmentem, de nem tudtam sírni és a mai napig nem látogattam meg a sírját pedig évek óta halott.

Felnőttként megértettem hogy ő maga is sérült volt, árvaházban nevelkedett, stb. De ettől függetlenül nem tudom elfogadni/elfelejteni/megbocsájtani azt az aljasságot ahogy velem bánt.

Egyedül arra volt jó, hogy erősebbé tett ezáltal.

2018. jan. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!