Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Akivel borzalmasan bántak a...

Akivel borzalmasan bántak a szülei kamaszként, ő hogy tudott meglépni otthonról, mikor felnőtt lett?

Figyelt kérdés

Most nem egy lecseszés, vagy hasonlókra gondolok. Hanem borzalmakra.

Én elkezdtem egyetemre járni, ezzel bekorlátoztam magam még 3 évre, de a borzalmaknak nem lett vége azzal, hogy 18 éves lettem.


2017. dec. 12. 17:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%

Mik ezek a borzalmak?


Nálam inkább a szégyenérzés vezetett arra, hogy lelépjek otthonról.

2017. dec. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%
Egyetemmel mindenki igy van szerintem ha otthon laksz
2017. dec. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Elköltöztem rögtön érettségi után és megszakítottam velük minden kapcsolatot. 16 éves koromtól diákmunkáztam és kuporgattam minden forintot, hogy ezt meg tudjam lépni. Egyetemre jártam, mellé diákhitelt vettem fel és számtalan helyen dolgoztam diákmunkán, nem nagyon volt pihenőnapom. Nyolcan laktunk egy albérletben és még így is több év munka-tanulás-munka mókuskerék volt kitörni és karriert építeni (aludni is luxus volt, nemhogy szórakozni), de a kitartás meghozta a gyümölcsét és sikerült, mostanra olyan életem van, amiről akkoriban álmodni se mertem volna.
2017. dec. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Masik egyetem kolesszal? Mellette diakmunkan dolgozhatsz.
2017. dec. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Férjhez mentem. Így kettőnknek együtt volt már elég pénzünk, hogy összeköltözzünk. Érettségi után már 1 héttel dolgoztam, utána elvégeztük mindketten a párommal a főiskolát, na, az nehéz volt, időnként szó szerint 10 forintom volt egy napra kajára, de túléltük.
2017. dec. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
40%

A kenyelemert fizetned kell

Megszoksz vagy megszoksz

2017. dec. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%

19-20 éves koromtól már 7-20-ig hol az egyetemen voltam (könyvtárban olvastam), hol dolgoztam, csak ne kelljen hazamennem.

24 évesen elköltöztem az exemhez.

Aztán 26 évesen vissza kellett költöznöm a szülővárosomba, de akkor már alig találkoztam a mostohaanyámmal.


Most 1000km-re élek a kedvesemmel, a mostohámat kb. 3 éve nem láttam.

Az esküvőre talán elhívom (azt is apa miatt), de ennyi, a gyerekeimmel pedig természetesen nélkülem nem találkozhat.


28n

2017. dec. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen elmentem dolgozni és elköltöztem. Később esti iskolában leérettségiztem, utána szakmát tanultam.
2017. dec. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
9%

Borzalmak

K8 kell porszivozni es mosogatni esetleg mosogepet bepakolni

Szornyu lehet szonoru sors

2017. dec. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
én elmentem 250 km-re tanulni, két havonta jártam haza, majd itt ragadtam diploma után. 18 után már nem olyan bonyolult minimálisra venni a szülői látogatást..
2017. dec. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!