Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogos, hogy apám nem engedi...

Jogos, hogy apám nem engedi elvinni a számítógépet otthonról?

Figyelt kérdés
Napi 24 orazok (reggel vagy este hattóll este vagy reggel 6-ig), egyetlen hobbim a netes lovoldozos jatekok. Napkozben vagy ejjel jatszom mas nem is hasznalja a gepet a csaladban. Erre az idiota apam most hogy koltozok el, nem adja. Azt mondja ez kozos gep a tesoimmal es ha annyira el akarom vinni vegyem meg. Mondtam jo de reszletfizetessel. Erre még mindig szivat, hogy elotte beszeljunk. Azon gondolkodom egyszeruen fogom a gepet es viszem. Tesoimnak irtam. Ok nem is ertik mit akar apam, mar nem mind laknak itt. Tenyleg lehet ekkora szemet az apam, hogy nem adja nekem? Ti mit csinanatok?
2018. jan. 25. 06:35
1 2 3
 11/27 Alain Delon ***** válasza:
11%
Ha az ő nevére lett kiállítva a papír, mikor vette, akkor jogos. Viszont lehet, hogy csak tényleg gáncsoskodni akar veled, ha már a tesóidnak nem kell a gép és ő sem használja. A háttérben könnyen az lehet, hogy az a baja, hogy költözöl és kicsúszol a kontrollja alól.
2018. jan. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
67%
"vok" először is ennyi idősen már illik a vagyok használata. Másodszor az nem a te géped a szüleid vették, meg jó hogy nem a tvt akarod elvinni a nappaliból mert az is közös ugye. Felnőtt ember vagy keresd meg rá a pénzt ha nem megy akkor meg hozz el egy boltból részlet fizetésre egy gépet.
2018. jan. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
55%
Apád helyébe visszakézből szájbavernélek
2018. jan. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
64%

Ebben az a durva hogy MEG SEM FORDUL A FEJÉBEN HOGY VEGYEN EGYET MAGÁNAK! Majd szereld le a lámpát a szobádból meg kapard le a tapétát azt is vidd majd magaddal, a hűtőböl is vedd ki az összes kaját. Szánalom HEGYEK.

"Dehát mivel fogok majd játszani? Brühühüü! Nagy kisfiú vagyok és apukám még gyereknek néz és nem érti hogy a játék az EGYETLEN "hobbim"!". Pffff

2018. jan. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
64%

Igen és? Dolgozol, akkor miből áll megvenni egy gépet?!


Amúgy amit te csiálsz az jó esetben is 12 órázás :D

2018. jan. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
45%
Ha senki sem használja, és a tesóid is azt mondták, hogy nekik nem kell, akkor nem értem, hogy miért nem viheted el. Miért jó, ha csak ott porosodik?
2018. jan. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
53%
12 ora után én nem lövöldöznék 20 évesen gépen egy hülye játékban, hanem mondjuk ápolnám az emberi kapcsolataimat h ne legyek teljesen zombi.
2018. jan. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
37%
A "reggel vagy este hattóll este vagy reggel 6-ig" az 24 óra. Aki nem tud szöveget értelmezni, az minek válaszol?
2018. jan. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

Miért nem azt nevezik 24 óràzásnak, hogy elmegyek reggel és este jövök? Mit kötözködik mindenki. Direkt éjjel jatszok hajnalig és napközben, amikor a többiek dolgoznak és én reggel hazaérek.

Apámnak megírtam veszek magamnak, nem kell a gép.Egye meg.

Köszi sok okos választ.

2018. jan. 25. 15:14
 20/27 anonim ***** válasza:
87%
Ha ilyen nagyfiu vagy koltozz is el,ne élj Apukád nyakán ja gondolom ingyér laksz otthon.
2018. jan. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!