Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám kezdi azthinni hogy...

Apám kezdi azthinni hogy meleg vagyok, pedig nem is? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Na szoval 17 éves srác vagyok, eddig még nem volt soha komoly kapcsolatom. Szoktam járni szórakozni , és ott szoktam általában lányokkal ismerkedni, smárolásig,kis perverzkedésig elszoktak menni a dolgok, de még szűz vagyok(ami tudom ebben a korban nagyon gáz).

De apám már egyre jobban hajtogatja hogy lehetne már barátnőm, megha megyek valahova megkérdi hogy lesz ott valami lány , meg mindig felhoz egy olyan lányt, akivel több volt köztünk némi barátságnál ès őt ismeri is , de nem fogja fel hogy már nem érdekel.

Én nem vágyok egy komoly kapcsolatra sem. Néha van hogy bejön egy-két csaj azokkal megpróbálnám,de nekik meg pont én nem jövök be. Mit csináljak hogy ne higyje azt hogy meleg vagyok??

17/f


2018. jan. 20. 09:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
Mond azt hogy az vagy és akkor békén hagy. Taposs a lelkébe, ha már ő nem tisztel téged!
2018. jan. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
96%
17 évesen nagyon gáz ha szűz vagy? Te most a társadalomnak akarsz megfelelni vagy saját magadnak? lol
2018. jan. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Ülj le vele, és mond el neki azt, amit nekünk írtál.
2018. jan. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
42%

Mutasd meg ezt a képet neki


[link]

2018. jan. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
97%
Nálatok az a gáz ha vi 17 évesen még nem kfélte szét az agyát? Elég szr helyen nevelkedhetsz.
2018. jan. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne a tobbi hasonlo korunak akarj bizonyitani. Normalis esetben a szerelem ugyis magatol jon. Nem kell tarskereso meg ilyenek. Egyszercsak osszefutsz valakivel, akinel beindul az agyad. Ne a szexet keresd, mert a legtobb mai fiatal csak arra hajt, sokuk azert nem tud normalis kapcaolatot teremteni, mert elerzektelenedik a lapos celratoro "romancoktol".

Lehet hogy regimodi, de a szex a paroddal a normalis nem pedig mikor kivel.

Sokan az erkolcsosseget hivjak regimodisagnak.

2018. jan. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarom apudat szidni, de sztem nem jo peldat mutat azzal, hogy a szuzesseged miatt melegnek hisz.(vagy csak igy akar surgetni)

En nem szegyenlem, 21 voltam az elso szexnel ferfi letemre. Hidd el azota boven utolertem magam. Ja es termeszetesen nem egyejszakasokkal.

2018. jan. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%

1., higgye

2., apukád mondta, hogy meleg vagy, vagy ezt már csak te tetted hozzá?

3., valóban elég sz r helyen élsz, ha szerinted gáz 17 évesen szűznek lenni. tudom, azt hiszed, ilyenkor már senki nem az, de valójában a többség még igen.. azok is, akikről nem gondolnád, mert mindenki hang, és mondja, hogy mennyi mindenkivel volt már dolga, közben sehol semmi.

2018. jan. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én több olyan embert ismerek, beleértve magamat is, aki 20-on felül vesztette el.

Én is gáznak éreztem a társadalmi nyomás miatt, de utólag meg azt gondolom, hülyeség.

Semmivel nem lettem volna nagyobb férfi ha ez előbb megtörténik, ha őszinte vagyok picit így is el lett kapkodva. Ne ez legyen a viszonyítási alap, hogy mennyi idős vagy, hanem hogy mikor érzed késznek magad rá, mert az lenne a normális.

2018. jan. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én anno apáméknak azt mondtam hogy nekem minden héten más csajom van szóval nincs értelme be mutatnom nekik vagy hogy ha ad minden héten 10000 Ft akkor lesz mivel a mostani nőknek pénzes hapsi kell nekem meg nincs annyim soha és be is fejezték, az hogy szűz vagy nem gáz, nem másoknak kell megfelelned ha nem magadnak, majd amikor lesz rá lehetőséged akkor el veszíted.
2018. jan. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!