Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem engedik hogy instagramozza...

Nem engedik hogy instagramozzak, mert van pár kihívó kép rólam?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, és már kb. 1 éve használom az instát. Sokféle képem van, pl. táj, kaja, vagy rólam valami kép. Nem tagadom, van egy pár meredekebb (pl. egy sima fekete tangás bodyban feszítek), de büszke vagyok a testemre, edzek és szerintem nem gáz. Mindig azzal jönnek hogy a barátom, akit nagyon szeretek, egyszer el fog hagyni (pedig 1 éve járunk már), mert ki fog borulni egyszer, ha más pasik is megnéznek. Hát ez engem nem izgat, plusz sokszor ő mondja, hogy ezt vagy azt rakjam fel, mert szexi és büszke rám. Mit tegyek?
2018. jan. 27. 20:53
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
77%
Én ugyan nem értem már a "mai fiataloknál" mi számít normálisnak, de olyan képet tennék fel, amilyen ruhában egyébként is láthatna a nagyközönség. Utcai, vagy bikini. Fehérneműben nem flangálok odakint, így ország-világ elé sem teszem fel. Max. a "sztároknál" tartom elfogadhatónak, de arra is csak legyintenék, hogy már nem tudja mit kezdjen magával, azért rak fel ilyet. Szóval ha a lányom lennél, én sem repesnék.
2018. jan. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
83%
Nem engedik.. Jo vicc. Amugy meg nem attól leszel menő nagykislány ha darab husként kiteszed magad a netre. Tangás képek. Aztán csodálkoztok ha ordas k ként könyvelnek el..
2018. jan. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim válasza:
18%
Kedves 16 éves lány!Ez egy nagyon gyakori tini probléma, sok jó testű nő küzd ilyen problémákkal.Nem tudják a megoldást, pedig az oly egyszerű, s világos mint maga a nap (meg mint a highlight a tangás képen).A megoldás, egyél sok medvezsírt, mivel annak tudatmódosító hatásai vannak a szüleidre, szóval engedni fogják
2018. jan. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
28%
Bikini és a fehérnemű közt mi a különbség. Kb semmi,a mostani bikinik meg eléggé ribisek..
2018. jan. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
80%
A barátod támogatja a ribantszkodasodat, attól még nem normális.
2018. jan. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
45%
Linket pls
2018. jan. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
15%
Maradj instagramon, az idiótákra meg ne hallgass. De utálom ezt a kifejezést, hogy "darab hús"
2018. jan. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
46%
Hát akkor ne instagrammoz
2018. jan. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
31%

Nem vagyok képmutató, támogatom.

Ha nem lenne ennyi magamutogató csaj, nem lenne kismillió amatőr és nemamatőr poresz se.

2018. jan. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
72%
Kinovod. 16 evesen en is azt hittem ki kell tenni azt is ami nincs igy 6 evvel kesobb meg mar tok cikinek erzem az akkori viselkedesem.
2018. jan. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!