Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim csak miattam, ,...

Bndani kérdése:

A szüleim csak miattam, , élnek, , még együtt, valamit tennem kell, tudnátok segíteni? Kérlek

Figyelt kérdés

(17 éves srác)

A szüleim 25 éve házasok, de már egy hete nem beszélnek egymással, külön alszanak, stb.

Csak miattam ,,laknak,, (külön szobában) még együtt, ahogy értettem meg akarják várni, hogy érettségizzek le.

Segittség kellene, helyre lehet még ezt hozni vagy valami mert ez így nem állapot, még a tanulásra sem tudok figyelni mert lesek minden hangot amit kiadnak, hogy most mi történik és ez már így nem állapot, valamit ugyérzem tennem kellene...

Kérlek csak értelmes válaszokat.



2018. jan. 28. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne foglalkozz ezzel , majd kibékulnek .

Tutti nem miattad voltak hazasok 25 evet , csak most nem akarjak belátni

25 ev alatt akadnak konfliktusok

Ne törödj, eld a SAJÁT ÉLETED

En is fogalkoztam a szuleim hazassagaval es idegileg kikeszultem tönkrement az eletem , ök meg turbekolnak azóta is

2018. jan. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Ha annyira el akarnának válni, már elváltak volna. Csak elhitetik magukkal, hogy miattad vannak együtt. (Szerintem nem jó kifogás. Sok szülő elválik és jobb is úgy nekik.)


Nem tudhatod, mi van a háttérben. Felnőttek, ő döntésük, megoldják, ha akarják, nem rajtad múlik.

2018. jan. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Annyit tehetsz, hogy elmondod nekik, amit ide leírtál. Nem lehet tudni, mi van a háttérben, jó eséllyel nem is fogják neked (még) elmondani, az is kétséges, hogy mi lesz a vége. Az én szüleim is időnként marták egymást, volt napokig tartó mosolyszünet, veszekedések, de még mindig együtt vannak, immár 53 éve.:-) Ha mégis úgy alakul, hogy elválnak, attól te még tarthatod mindkettőjükkel a kapcsolatot, nem jelenti a világ végét. Tudom, hogy fáj és frusztrál ez az egész, de lassan a saját életed lesz az elsődleges, próbálj arra koncentrálni.
2018. jan. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A gyerek miatt nem szoktak sem elválni sem együtt maradni. Ha tudnád én hányszor hallottam ezt anyukám szájából mikor összekaptak. Majd ha leérettségizel elválunk, ha egyetemre mész elválunk, ha lediplomáztál elválunk, ha férjhez mész elválunk. 8 éve különélek és még mindig együtt vannak. Úgyhogy ez a szülők részéről egy nagy kamu. Most így gondolja holnap úgy. Másnál is van balhé. Különszoba stb... te nem tehetsz semmit. Azért 25 év az 25 év. Adódhatnak gondok.Felnőttek majd megoldják.
2018. jan. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy hete? Átmeneti a dolog, bízd rájuk. Menj addig könyvtárba tanulni.
2018. febr. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!