Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csak a szülőnek van joga...

Csak a szülőnek van joga bántani a gyerekét?

Figyelt kérdés
Bármit csinálok, szerintük én sose csinálok semmit. Mindig felidegesítenek valamivel. Mindenbe beletudnak kötni. Úgy csinálnak mintha nekem mindent el kellene tűrnöm, mindig az orromra kötik, hogy ők tartanak el. Kiskoromtól kezdve bántanak, úgy hogy ez nem fogható arra, hogy nem dolgozom. Dolgoztam már életemben, de itt ahol élek, csak közmunka van. Segítek itthon is, de szerintük én semmit se csinálok, továbbá ha egy porszem marad is a szekrényen, anyám mindig megjegyzi. Nagyon érzékenyen érint, ha valaki megbánt. Mostanában azt vettem észre magamon, hogy amikor felidegesítenek, alig kapok levegőt.
2018. jan. 30. 13:07
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
SENKINEK nincs jog bántani senkit.
2018. jan. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
A bántáshoz sem a szülőnek, sem a gyereknek nincs joga. A szülők sajnos azt hiszik, hogy van nekik, felsőbbrendűnek hiszik magukat. Remélem, senki sem veszi magára, kivételes esetekre értem ezt.
2018. jan. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az én szüleim felsőbbrendűnek érzik magukat.
2018. jan. 30. 13:46
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Elköltözni nem tudsz?
2018. jan. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajnos még most egyelőre nem. De szeretnék, mert úgy érzem lassan az életem is rámegy.
2018. jan. 30. 13:50
 6/7 anonim ***** válasza:
73%
Senkinek nincs joga senkit bántani !!
2018. jan. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Fordulj feltétlen orvoshoz, pszichológushoz.

Nagyon gyorsan kérj segítséget, mert visszafordíthatatlan következményei lesznek (illetve lehet, hogy már vannak).

Saját bőrömön tapasztaltam, tudom, mit beszélek!!!

2018. jan. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!