Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Sokszor érzem magam rosszul...

Sokszor érzem magam rosszul lelkileg, de a szüleim nem értenek meg. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sokszor érzem úgy magam, hogy letört, szomorú vagyok, sokszor van sírhatnékom, de a szüleim nem értenek meg. Szerintem depressziós vagyok. Mostanában valahogy rosszul alakulnak a dolgaim. Nincs kedvem élni sem, mindenki más szerencsésebb mint én.
2018. jan. 31. 14:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Mesélj mi a baj
2018. jan. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Ezt én is észrevettem. Mégis mi adhat okot depresszióra egy tininél, akire főznek, mosnak, van neki internet? Semmi dolga nincs, csak tanulni. Komolyan nem értem, de minden második kérdés erről szól.
2018. jan. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hiába ha senki sem szeret. De amúgy meg nem vagyok tini. De elég okom van arra, hogy ezt érezzem.
2018. jan. 31. 14:26
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem depressziós vagy, hanem súlyos figyelemhiánnyal küzdesz. A negatív hozzáállásod miatt alakulnak rosszul a dolgaid. Tudod, az embereket nem vonzzák az olyanok, akikből süt a lehangoltság, negativitás, így a helyzeteden csak akkor tudsz javítani, ha változol és változtatsz, viszont ehhez magaddal kell tisztába jönnöd. Pszichológus tud segíteni.
2018. jan. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nézd az embernek vannak rossz időszakai, például nekem az egyik szülőm szörnyen bánt velem(lelki terror stb.) mégsem ment el az életkedvem. Van aki fogékonyabb az önsajnálatra más meg nem. Én nem kezdtem el magam sajnálni, hanem sokat olvastam helyette és kiteljesedtem a szakmámban ez alatt.az a bajod hogy nincs életcélod,de ha nincs ne keseregj hanem keresd meg azt a célt.
2018. jan. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
0%
Szedd össze magad !! Meg egy kislány sem nyavajog .. nem szeret senki :D ház így nem is fog negatív hozza állás negatív életet szül maga köré !! Legyél emós járj feketébe stb senkinek nem fog úgy feltűnni h depis vagy 👍 sok sikert
2018. jan. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
0%
Ui.: majd küldj képet
2018. jan. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Lelehet a 6 ost pontozni, de sajnos igaza van,negativ embert senki se szeret menekülnek tőle.
2018. jan. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!