Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kérdőre vonnád/Megütnéd a...

Kérdőre vonnád/Megütnéd a gyereked ha ezt látnád tőle?

Figyelt kérdés

[link]


Van aki szerint fiatalság-bolondság, de ki hogy van vele.


2018. jan. 31. 15:20
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
9%
Az érzés amikor bedob egy olyan youtube videóra amitt már többször is láttál és fel is vagy iratkozva a csatornára...
2018. jan. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
94%
Mire ilyen mocira tellene neki, bőven felnőtt lenne, megütni már nem lenne ildomos, csak sajnálnám, hogy ilyen, beszélnék vele, hogy ez életveszélyes nem csak neki, mások számára is, többet nem tehetnék, és remélném hogy túléli a vad éveket (és mást sem sodor bajba).
2018. jan. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
88%

Valszeg ha eljutna egy ilyen videó hozzám, amin a gyermekem autók között száguldozik rossz szemmel nézném. Nem azzal van bajom hogy szereti a gyorsaságot, hanem akkor gyakorolja rendes pályán, ne pedig ilyen paprikajancsi módon. A videóból nem derül ki, de megfelelő védőfelszerelést sem látok rajta (kesztyű, motoroskabát). Azok pedig elengedhetetlenek, azért már lehet csúnyábban odaszólnék.


Igazából nem érdekelne mit csinál az életével, persze félteném, de mivel felnőtt ember, beleszólásom nincs az életébe, maximum tanácsaim lehetnek.

2018. jan. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván beszélnék a fejével, bár nem lenne sok értelme, mivel én nyilván már 2 éves korában megosztom vele a motoros biztonságra vonatkozó véleményemet (akkor még nem tudom felültetni motorra, de kicsit később már megoldható. az oldalkocsi nem vonz, pedig úgy egész piciként is motorozhatna).

A megfelelő védőruha alap (bár a párom azt mondja, ezen a szinten már mindegy, van benne valami, persze azért enyhe túlzás), mások veszélyeztetésére pedig nagyon fújok. Mindegy, hogy mit tud, ilyenek mellett könnyen történhet baleset. Mert ha csak a Kreszt szegi még, az egy dolog, sokszor meg is értem. De forgalomban nem idiótáskodunk, alap.


Az ilyenek miatt hiszik azt sokan, hiogy motorozni nagyon veszélyes, grrr.

2018. jan. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Elég kétoldalú ez az egész, ha normálisan közeledik vele az ember, akkor csak "áll" benne a pénz, magyarán bukik rajta, de ha megy is vele rendesen ahogy kell, akkor meg olyan mintha egyedül lenne egy pályán.

Másrészt aki két kerekűt választ, annak már a döntésében is ott a válasz, miért pont olyat amilyet... Van akinek elég csak komótosan 90-110el menni, van akinek meg 200-nál kezdődik az hogy tempósan megy.

2018. jan. 31. 16:07
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem a motorokat, bár nincs, de nem gondolom hogy állna benne a pénz, ha nem mehetek 200-al. Egy sportmotor főként pályára lenne való. Szal közúton a kresz szerint megengedettel haladj, ha az kevés menjél pályára vele.
2018. jan. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
97%

Nem ütöm.

Viszont 14 éves volt, amikor közöltem vele, hogy amíg én élek, nem lesz jogosítványa. Hasonló okokból, mint amit te hoztál fel érvnek.

16 éves kora óta spórol jogsira. Legalább megbecsüli, és nem teszi kockára, hogy vagánykodás miatt bevonják.

Felnőtt ember közlekedik az utakon, eljut a-ból b-be. Aki közúton mások életével szórakozik, azt viszont nagyon szívesen kilőném a Holdra.

2018. jan. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Már megint te?!


Kb. a harmadik kérdésed, amiben azt próbálod bizonyítani milyen marha menő más életével játszani.


NEM az!

Nem ütnélek meg, de ha valakit gondatlanságból megölsz, igyeneznék elérni, hogy a lehető legsúlyosabb büntetést szabják ki rád.

2018. jan. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
94%
Kerdore vonni? Alapbol szoba sem johet motor mig nalam lakik. Felnottkent ha ilyen csinalna akkor is ugy leorditanam a fejet a felelotlensege miatt hogy meg a szomszed gyereke is bocsanatot kerne.
2018. jan. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
No igen, legalább motoroskabátot vegyen fel. Akkor sokkal jobb eséllyel felhasználhatók a szervei, miután összetörte a fejét és a nyakát, és legalább ennyivel csinált valami hasznosat is.
2018. jan. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!