Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szep lanynak, helyes fiunak...

Szep lanynak, helyes fiunak latod a gyereked?

Figyelt kérdés

Mar a nagyobb gyerkocokre gondoltam, tini-, felnott korosztaly.

Nemtudom... atlagosnak gondolom magam, nem vagyok se szepsegkiralyno se banyarem , de egyszer se mondtak a csaladban , hogy ,, de szep nagy lany lettel,, vagy ilyesmi.

Ti szoktatok a gyerekeiteknen ilyesmiket mondani? Ha igen, ugyis gondoljatok, vagy csak szuloi muszajbol dicseritek?



2017. nov. 15. 20:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Minden anya elfogult a gyerekeivel szemben. Nekem 25 éves fiam van, és 16 éves lányom. Anyaként mindkettőt gyönyörűnek látom. De ha nőként nézek rájuk akkor a fiam igazi férfias, kimondottan jóképű férfi. Főleg, hogy kondizik, és szép izmos. Lányom talán a mai divat miatt nekem kis tucatnak tűnik. Valamelyik nap is összekevertem a barátnőjével mert egyforma haj, egyforma ruha.. Annyira nincs önálló döntése a külsőt illetően, hogy így a szépségét eltékozolja. Már többször mondtam neki, hogy lehetne kicsit "más" mint a többiek, de nem akarom megváltoztatni. Mint írtam mindkét gyermekek gyönyörű, csak a lányom sokszorosított verzió..:)
2017. nov. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok

Egyébként mindig dicsérem őket, és mindig őszinte vagyok velük..

2017. nov. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Most elgondolkoztam. A lányom kicsit duci, kissé előre állnak a fogai, és tele van szeplőkkel. De nekem ő a legszebb. :) És ez nem szülői muszáj.


A fiam h.ü.l.y.e.hajat csináltat magának, ami egyáltalán nem tetszik, és ő is sokat ül a fenekén, és persze szereti a hasát, ami elkezdett látszani rajta. De nekem ő is a legsármosabb.


Persze, hogyne szaladjon el velük az a bizonyos paripa, befogtam őket mozogni, hogy az a kis felesleg lemenjen róluk.

2017. nov. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
100%

Én mimt egy fiú írok neked. 24 vagyok, családon belül soha nem dícsérték a külsőmet. Mondjuk nem is csodálkozom, kamaszként nagyon pattanásos voltam, önbizalmam semmi. Miután kinőttem ebből elkezdtem kondizni, és eléggé megváltozott a magamról kialakított képem. Fura ezt így kimondani, főleg azért mert nagylépűen hangozhat, de jól nézek ki. A lányok gyakran megfordulnak utánam az utóbbi időben amivel én még nem tudok mit kezdeni. Egyszerűen nem így nőttem fel, zavarba hoz ez a szitu.

Egyébként ez a dolog család függő is. Nálunk nem szokás egymás külsejét dícsérni.

Anyám munkatársnője pl gyakran mondogatka a kolléganőinek, hogy milyen helyes az ő fia. Szóval van aki mondja és van aki nem.

2017. nov. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
83%

Első vagyok.

Kaptam egy privat üzenetet de a választ ide írom. Kérdezted, hogy a lányomon látom, hogy divat tucat lány lett, a fiamon nem látom? hiszen sokan kondiznak stb.

Igen, sokan kondiznak,de rajta ennek ellenére sem látom. A kondizástól szép izmos, de nem kigyűrt "ruhásszekrény". Arányosak az izmai. Emellett nagyon elegánsan öltözik. Mivel tervezőként dolgozik így a munkahelyén elvárás az ing, és szövetnadrág viselése. Csinos, és nem tucat a ruhaviselése.Mivel önálló keresettel rendelkezik, így maga veszi meg az elegáns ruháit. Olyan férfiasan elegáns. A lányom is gyönyörű, csak annyi a gond, hogy sok van belőle..:) mármint külsőleg. A mai fiatalok annyira egyformák.

2017. nov. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%
Én arcra egész szépnek tartom magam, viszont van rajtam egy kis felesleg. Anyukám szokta mondani, hogy szép vagyok, hogy milyen csinosan öltöztem fel, meg hogy jó a hajam, viszont azt is megjegyzi, hogy ha valami nincs renden a külsőmmel, kicsit túlzásba esek a szemceruzával, és mindig noszogat, hogy ne csak a fenekemen üljek, hanem kezdjek kicsit aktívabb életmódba, hogy lemenjen az a néhány plusz kiló. És szerintem ez nagyon jól is van így, egy szülőnek meg kell látnia a gyereke hibáit, viszont sosem szabad aláásnia az önbecsülését.
2017. nov. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
81%
Én eléggé kilógok a családból, szóval nem tudom. 18 éves srác vagyok, átlag magas, viszont nagyon vékony (53 kg), amin nem igazán tudok változtatni, hiába eszek sokat.. Arcra én nem gondolnám magam csúnyának, van egy pár kisebb pattanásom, de azok se az arcom közepén, hanem a kevésbé látható helyen, és nem is akkora nagyok. Alkatra viszont nagyon nyomoréknak tartom magam, mivel elég sokat ülök (tanulás/olvasás/sz.gép) ezért vannak bajok a testtartásommal, amit szóvá is tesznek (olyan vagy mint egy kérdőjel és társai). De nekem nincs arra se kedvem, se energiám hogy ezen változtassak. Ezt osztotta a gép, ez van, ha valakinek tetszeni akarok, az az intellektusom alapján válasszon engem, ne külső alapján.
2017. nov. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám szépnek talál, de nekem is mindig megmondja, ha épp felszedtem egy kicsit, vagy ha valami előnytelen rajtam. Anyukák egyik dolga. :)
2017. nov. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szülő vagyok, de remélem nem baj, ha leírom a válaszom.

Szóval először is, 1. válaszoló, kedves dolog tőled, hogy ezt mondod a lányodnak, hogy lehetne másabb, mint a többiek :) Én az anyámtól mindig olyan beszólásokat kapok, hogy miért nem vagyok olyan, mint más lányok, bezzeg azok a lányok, akiket random az utcán lát, mennyivel szebbek és csinosabbak, mint én...

Szóval az anyám nem hiszem, hogy szépnek tartana, az apám viszont szokta néha mondani, hogy milyen kis szép, aranyos vagyok. Igazából én magam nem tartom se szépnek, se rondának.

2017. nov. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
87%
Kamaszfiaimra főkép 15 éves mondom neki hogy jó képü fiu izmos ,magas és okos .,fiatabb kedves arca van és okos.
2017. nov. 16. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!