Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit lehet tenni, ha a kisgyere...

Mit lehet tenni, ha a kisgyerek rajong az egyik szülőért és hisztis lesz, ha a másik a közelébe megy? Veletek történt ilyen?

Figyelt kérdés
Nem féltékeny a szülők kapcsolatára, de az egyik szülőt elutasítja. "Csak anya öltöztethet fel", "Csak anya vághatja fel a húst", "Csak anya olvashat mesét"
2018. febr. 1. 17:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
Szegény anya.. 😁
2018. febr. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Életkori sajátosság. Majd kinövi.
2018. febr. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Mondjuk anya fogja magát és közli, hogy "Nem, Pistike, apa fog feloltoztetni, a húst felvagni, mesét olvasni - vagy megoldod egyedül "
2018. febr. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
A kisfiam 19 hónapos, ugyanezt csinálta kb. 2 hónapon keresztül. Mindig is az Apja fürdette, de már nem engedte neki, nem adhatott neki enni, nem puszilhatta meg, sőt hozzá se érhetett, de hozzám se. Ha a férjem megfogta a kezem arrébb tette, ha megölelt vagy az ölébe ültem közénk ült és arrébb tolta az Apját.Játszani sem játszott vele. Egyik napról a másikra megoldódott. Pedig a férjem semmit sem csinált másként, mint korábban. Biztos lesznek még ilyen időszakok. Szerintem ez normális. Lesz mikor Apa lesz a kedvenc.
2018. febr. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mennyi idős?
2018. febr. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Életkori sajátosság.
2018. febr. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalat: kinövi, illetve váltakozik a szülőpreferencia. Fontos, hogy apa ne veszítse el a türelmét, legyen tisztába vele, hogy hamarosan ő lesz a kedvenc, vagy ketten együtt! :-)
2018. febr. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Fiú?
2018. febr. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Lány. Hacsak nem leszbikus, nincs Ödipusz-komplexusa.
2018. febr. 1. 19:23
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is volt ilyen, tiszta lelkibeteg voltam, mert csak apa kellett akkor is, ha nem volt itthon... Aztán egy idő után meg én lettem az, akire matricaként ragadt, végül beállt normális szintre.
2018. febr. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!