Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem enged el anya...

Miért nem enged el anya sehova se?

Figyelt kérdés

Szeretnék menni a legjobb barátnőmhöz akinél még egyszer se voltam mert valami pont közbe jött. Na most múlt héten meg beszéltünk anyuval hogy ma mehetek hozzá,ma bezzeg azt mondja hogy nem mehetek.

Meg pár héttel ezelőtt szeretnék menni a barátaimmal pizzázni suli utánx,oda se engedett(Elég közel van a sulihoz) bárhova akarok menni nem enged sehova se:/ és nem tőle kérnék pénzt hanem a sajátomat költeném. Persze utána meg mondja hogy nem megyek sehova se,milyen már ez,amikor meg mondom hogy azért mert nem enged,mindig mondja hogy„Na te nekem ne pofázz itt”


Miért nem enged sehova se???

15/L



2018. febr. 2. 08:28
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Szerettem volna menni* bocsii
2018. febr. 2. 08:29
 2/13 A kérdező kommentje:
Suli után*:D(nem kell oda az „x” betű)
2018. febr. 2. 08:30
 3/13 anonim ***** válasza:
41%

Mert ő ilyen.


Mostohaanyám sem engedte el sehová a gyerekeit (a nagyobb már megy, 23 éves, de állandó rinya van miatta), meg míg ott éltem, folyamatosan húzta a száját, ha 20 évesen mentem a barátnőmhöz.


Nehéz, de ezzel nem tudsz mit csinálni. :(

2018. febr. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom. Szerintem ez teljesen normális igény, hogy suli után időnként beülj valahova a barátaiddal, vagy hogy időnként átmenj a barátnődhöz. Én biztosan megengedném.

Apukád veletek él? Nem lehetne inkább őt megkérni, hogy hadd mehess el? Aztán ő rábeszéli anyukádat is.

Vagy anyukádnak megmondani, hogy múltkor úgyis mondtad, hogy nem járok sehova, akkor most átmennék barátnőmhöz. Gondolom, nem éjszakára mennél. Szóval nem tudom, hogy ez miért ennyire tiltani való.

2018. febr. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Apa ugyanazt mondja amit anya:/
2018. febr. 2. 08:57
 6/13 A kérdező kommentje:
Anyát meg nem érdekli hogy mit mondott múlt héten, de nem értem hogy egyszer az a baj hogy menni akarok valahova utána meg az hogy nem megyek sehova se
2018. febr. 2. 08:59
 7/13 anonim ***** válasza:
65%

Jó, akkor befejezheted a felesleges kattogást, ez NEM fog változni, ha fejre állsz, akkor sem.


Anyád még 20 évesen is bezárva fog tartani, ha teheti, szóval kezdj godolkodni, hgoyan törsz ki ebből majd.

2018. febr. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell neki mondani, hogy te múlt héten elengedtél a barátnőmhöz, megígérted, hogy elmehetek, akkor ne vondd vissza előtte 1 nappal!

Igenis állj ki magad mellett, belőled is hülyét csinál,hogy egyszer megengedi, de mondod a barátnődnek, aztán 1 nappal előtte le kell mondanod,mert meggondolta magád az anyukád..

Ha egyszer megígér valamit,akkor legyen következetes és tartsa magát hozzá!


De igazából ezzel a viselkedéssel azt éri el anyukád,hogy megunod majd a hülyeségeit és nem is fogsz tőle engedélyt kérni, simán elmész suli után majd pizzázni,csak otthon azt hazudod,hogy tovább kellett bent maradni a suliban. Azt fogja elérni,hogy hazudni fogsz neki és nem fogja tudni sosem hol vagy.

Nem értem mire jó ez, miért ne mehetnél el 15 évesen a barátaiddal? Nem egy vad fesztiválra vagy bulira akarsz menni,hanem csak beülni pizzázni meg átmenni a barátnődhöz hülyéskedni,beszélgetni.

Én a helyedben elmennék, miért ne mennél?

Most vagy fiatal, mikor menjél a barátaiddal találkozni és a barátnőddel aludni,ha nem most? Majd 10 év múlva,amikor otthon vár a férjed és a gyereked,akkor?

Ennek most van itt az ideje..

Azt megértem,hogy féltik a szülők a gyerekeiket, ki ne féltene egy 15 éves lányt? De pont így nem fogsz tudni megtanulni vigyázni magadra, ha csak a suli-otthon bővkörében mozogsz évekig, sehova nem mész máshova, nem barátkozol stb.

2018. febr. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Jól van:) megpróbálom:)
2018. febr. 2. 09:28
 10/13 anonim válasza:
Írj majd a fejleményekről, kíváncsi vagyok
2018. febr. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!