Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A párom hogyan beszélje meg a...

A párom hogyan beszélje meg a gyerekeivel, hogy elválik az anyjuktól? Én mikor lépjek a képbe mint a párja, azaz mikor mondjuk meg nekik, hogy együtt vagyunk?

Figyelt kérdés
A felesége nem túl lelkes a válás miatt, neki eddig sem okozott gondot a papír, nem érti most miért ilyen sürgős a válás, igazából nem is nagyon akar róla beszélni. Éli az életét ahogy eddig is. Én viszont megmondtam a páromnak, hogy ez így nekem nem megy és szeretném, ha tisztáznák ezt a helyzetet. Már csak az a kérdés, a gyermekei felé hogyan kommunikáljuk ezt le. Anyukára nem számíthatunk a megbeszélésben. A gyerekek engem már ismernek mint az apjuk munkatársnőjét, jóban is vagyunk, de félek, hogy ez változni fog. 8 és 10 éves lányok.
2018. febr. 5. 21:17
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim válasza:
51%
"Gyermekeim, fontos dolgot kell mondanom nektek. Tudjátok apátokat nagyon izgatta a kolléganénije, ezért elhagyja anyát érte. Ő lesz az új anyukátok, amíg meg nem unja őt is, és keres egy másik nénit, aki majd a következő új anyukátok lesz. Nagyon szupi lesz! Jó barátok lesztek. Na, ne sírjatok már, nagyok vagytok."
2018. febr. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
69%
Hova hanyjak?
2018. febr. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
76%
Mondja ugyanazt, amit közös gyereketeknek fog mondani 8÷10 év múlva! (Ha nem hamarabb...)
2018. febr. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
66%

Az igazságot mond meg nekik.

Elszerette4m aspátokat az anyukátoktól, a szeretője vagyok és vele akarok élni. Azt akarom, hogy apátok elváljon anyátoktól és otthagyjon benneteket. Azért majd meglátogat titeket.

2018. febr. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
67%
Sose értem hol a marad a gerinc.. Gerincbeültetés kéne mindkettőtöknek. De a feleség se normális itt h türi. Komolyan ez az uj divat h mindenki csalja másikat,meg kapcsolataik vannak pararel,mert a házzaságuk szar,meg mert macerás elmenni elválni és akkor kevesebb a lové. Hányinger..
2018. febr. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
75%

Tehát a párod ott lakik még a családjával, hogy a gyerekek nem is sejtik a válást?

Vagyis egyszerre 2 nővel van... Délután veled szexel, este a feleségével bújik ágyba?

2018. febr. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim válasza:
67%
Jaja, nagy kujon a krapek, milyen jókat szexelhetnek ezzel a kis rüfkével a munkahelyi klozetban 😀 Meg amikor apuci behazudja otthon, hogy túlóráznia kell "sajnos", de nagyon siet haza 😂
2018. febr. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
78%
Mióta nevezzük párunkak, más férjét. :O :P
2018. febr. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim válasza:
58%
8-as, miért miért, mert ez igaz szerelem 😀😀😀
2018. febr. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
65%
99%, hogy megszívod.
2018. febr. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!