Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Gimnáziumban tényleg nagyon...

Gimnáziumban tényleg nagyon rossz átlag a 4,6 és 4,8 közötti átlag?

Figyelt kérdés

Eléggé erős.

Tavaly félevkor három négyesem volt, most öt...

Ugye előtte kitűnő voltam és anyámék nagyon ki vannak akadva.


2018. febr. 11. 12:44
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

Látom a lényeg megmaradt. Valamikor még a Fazekas után ez jött. Most csak a vidéki második:

[link]

2018. febr. 11. 13:31
 12/30 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs hova akarok tovàbbmenni. Jogra gondoltam.
2018. febr. 11. 13:32
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem biológus akarsz lenni... Mondd meg a szüleidnek, hogy stresszelésed helyett inkább tegyenek félre az egyetemre. Én inkább ott aggódnék az eredményeken, a legnagyobbakat is láttam összeroppanni. (Én sem stresszelni akarlak, nyilván egyetem- és szakfüggő is). Onnan nézve ezek csekélyebb értékű problémáknak fognak tűnni, mint a jelenleg. Amúgy fel kéne tárni, mi a probléma, nyilván nehezebb a mostani évfolyam. Ezt meg kell velük értetned. (Ők hasonló/azonos nehézségű gimnáziumban mindig kitűnőek voltak? - az sem erkölcsi alap semmire, mert az akkor volt, most most van, ők ők, te meg te vagy).
2018. febr. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
88%
Jogra nézve tudok tanácsokat adni.
2018. febr. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
90%
3,2-es átlagom volt gimiben. Ehhez képest lett két főiskolai meg egy egyetemi diplomám,és elégedett vagyok az életemmel.
2018. febr. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

Dehogy voltak kitűnőek, apámnak szakmunkása van. De szerintem az ilyenek szigorúbbak, mert azt akarják, hogy többre vigyed.

De más anyjának ehhez mi köze van? Hogy jön ilyen beszólogatáshoz?

2018. febr. 11. 13:50
 17/30 anonim ***** válasza:
Akkor ezen az alapon lehet a helyzetet indoktrinálni.
2018. febr. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
En ettol biztosan nem akadnek ki. A lanyom vegig kituno volt altalanosban, most en nyugtatom hogy ne essen ketsegbe ha ez gimibe romlik. Őt biztosan jobban fogja zavarni mint engem.
2018. febr. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Én sosem voltam kítűnő, sőt voltak ketteseim is. Most másodéves vagyok az orvosin és jobbak az átlagaim, mint gimiben.
2018. febr. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Majdnem minden félévben buktam valamiből gimiben, hármas feletti átlagom alig volt, ehhez képest van 3 diplomám, beszélek folyékonyan 5 nyelven, és 26 évesen már multis középvezető voltam. A gimnázium tökéletesen irreleváns, én azért nem tanultam semmire, mert borzasztóan untam minden tárgyat.
2018. febr. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!