Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Gimnáziumban tényleg nagyon...

Gimnáziumban tényleg nagyon rossz átlag a 4,6 és 4,8 közötti átlag?

Figyelt kérdés

Eléggé erős.

Tavaly félevkor három négyesem volt, most öt...

Ugye előtte kitűnő voltam és anyámék nagyon ki vannak akadva.


2018. febr. 11. 12:44
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
0%
Ha a szüleiddel szemben is ilyen stílusban nyilvánulsz meg, akkor megértem, ha ki vannak akadva rád. Jobb lenne, ha leszállnál a magas lóról és elkezdenél igazán tanulni, mert jogra nem könnyű ám államira bekerülni - sem végigcsinálni.
2018. febr. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

Tessék? Nagyon sokat tanulok.

Meg nem tudom miből kellene előre "úgy igazán tanulnom".

Az érettségis tárgyakból ötös vagyok, a többiből sajnos ennyire futja. Például biológiàból is csak én lettem négyes (le lehet hurrogni, ez van), nem tudom jobbra, nagyon kemény.

De hallgat az, aki bölcs.

2018. febr. 11. 18:21
 23/30 A kérdező kommentje:
Ja te vagy, aki szerint egy egész jegyet rontottam? 4,8-ról 4,7 illetve 4,6?? Úgy hogy több tárgyunk van?
2018. febr. 11. 18:22
 24/30 anonim ***** válasza:
Jézusom, hogy lenne már rossz? 4 vagy afölött tökéletes a jegy a gimiben, persze az számít, hogy hova akarsz továbbmenni. Végzős vagyok, matekból kettes lettem, minden más ötös, így lettem 4,7.
2018. febr. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
A 20-as biztos valami komédiás.
2018. febr. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
@25 Nem éppen. Nem érdekelt a középiskola, mert semmiben nem adott mély tudást, órákon leginkább aludtam, azt is csak akkor, amikor bejártam. Ettől még egy érettségit vígan lehet hozni 90% felettre minden tárgyból, mert a 4 évnyi anyagot nagyjából három hét megtanulni egy közepesen intelligens embernek. Elmentem egyetemre, párhuzamos képzésben elvégeztem két alapszakot, nyelveket tanultam meg tanítottam, aztán elmentem dolgozni. Angolt, németet, franciát, norvégot, illetve svédet beszélek munkanyelvként, plusz a dánt megértem. Két év után léptettek elő vezetővé. Nem kell ehhez komédiázni, csak tudni, hogy mit érdemes tanulni.
2018. febr. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Csak kíváncsiságból, milyen érettségi eredményeid lettek három hét tanulással, utolsó?
2018. febr. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Matek 71, magyar 88, angol emelt 98, történelem 94, földrajz 82. Elég volt a bejutáshoz.
2018. febr. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Mondjuk, hogy későn érő típus vagy (ha ez mind igaz).
2018. febr. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Tökmindegy, milyen jegyeid vannak. Ez csak akkor számít, ha felvételihez kellenek a jó eredmények. Például kilencedikben 4-es lettem bioszból, nem engedett a tanár javítani, viszont ugyanabban az évben volt szintvizsga, arra dicséretes 5-öst kaptam. Vagyis a tudásom kiváló volt, csak év közben nem mindig tanultam. Da biztos vagyok benne, hogy most, tíz évvel később, többre emlékszem bármelyik strébernél.
2018. aug. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!