Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Veletek volt olyan, hogy a...

Veletek volt olyan, hogy a szüleitek rád fogták, hogy drogozol?

Figyelt kérdés
Nekem apámnak a mániája. Igazságtalanul. Ahànyszor lebetegszem, kitalálja, hogy biztos a "szerektől" vagyok rosszul.
2018. febr. 11. 18:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2018. febr. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Meg sem fordult volna a fejükben, még az sem, hogy esetleg kipróbáltam volna. Pedig soha nem voltam egy mintagyerek. 😀

De olyan viszont már volt, hogy azt hitték, hogy ittas vagyok. Pedig akkor tényleg nem ittam. 😀

2018. febr. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Sosem drogoznék és ezt a szüleim is jól tudják.
2018. febr. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Én sem, spha. Apámnak meg ez a mániája. Pedig nem is járok ilyen körökbe.
2018. febr. 11. 18:37
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Folyamatos gyanúsítgatás nem volt,de amikor egy rosszabb társasággal barátkoztam akkor voltak ilyen "biztos cigiztek, drogoztok" beszólások. Bár sose drogoztam de megértem hogy ezt gondolták mert tényleg gázos társaság volt.
2018. febr. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen. Pedig én jó gyerek voltam.

Szerettem eltűnni pár órákra. Zenét hallgatni, olvasni. Befelé forduló típus vagyok, nem szeretek sokáig emberek között lenni. Így pihentem ki. Nem tudsz vele mit csinálni. Vagyis én nem tudtam. Minél jobban tagadtam, annál inkább kételkedtek a szavamban.

28N

2018. febr. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
94%
Nem. Tudták, hogy én iszom.
2018. febr. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt olyan hogy "mit szívtál" "Meg biztos bevettél valamit" és esküdöznöm kellet hogy márpedig nem. Jelenleg 25 évesen kiderült hogy autoimmun máj gyulladásom van és bizony szerinte attól van hogy szerinte egész tini korom végig drogoztam. De apám mániákus hazudozó úgy hogy nem véletlenül nem bízik senkiben.
2018. febr. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Metionin ***** válasza:
100%
Sok mindent fogtak már rám de ezt pont nem. A drogot, cigit meg a lopást sosem néznék ki belőlem.
2018. febr. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
96%

Nem, soha. Mintagyerek voltam amùgy 😁

Mondjuk a fèrjem màr beszerzett ilyen pisilős drogtesztet ha majd gyanùs lesz a gyerek 😁

2018. febr. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!