Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Veletek volt olyan, hogy a...

Veletek volt olyan, hogy a szüleitek rád fogták, hogy drogozol?

Figyelt kérdés
Nekem apámnak a mániája. Igazságtalanul. Ahànyszor lebetegszem, kitalálja, hogy biztos a "szerektől" vagyok rosszul.
2018. febr. 11. 18:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Ezt soha nem mondták, viszont volt, hogy közölték velem, hogy tutira terhes vagyok. :D


Utána látványosan lóbáltam a betétet, amikor vittem a wc-be...

2018. febr. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem,soha nem vették észre rajtam.
2018. febr. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Én eleve ilyen csendesebb, picit befelé forduló, introvertáltabb típus vagyok, szeretek egyedül lenni és bár jó a kapcsolatom a szüleimmel, mégsem szoktam velük mindig mindent megosztani. Egy időben eléggé rosszul voltam, a sulitól eléggé ki voltam készülve (továbbtanulás előtt, rengeteget kellett tanulni, nagyon ráparáztattak és hajtottak minket és én ezt nagyon stresszesen éltem meg, valamint féltem, hogy mi lesz utána, nem nagyon voltak konkrét elképzeléseim), kimerült voltam mert folyton tanultam és a baráti kapcsolataim is picit megkoptak, magányosnak éreztem magam. Ekkor még több időt töltöttem egyedül, bezárkózva a szobámban, még zárkózottabb és csendesebb voltam, sokat aludtam és gyakran sírtam is. Ezekre a szüleim felfigyeltek és azt gondolták, hogy biztos belekeveredtem valami rossz társaságba és drogozok...nem tudom meddig ezt nyomatták, hogy én biztos drogozok és azért vagyok ilyen. A vicc az, hogy én mindig ilyen tipikus "jó gyerek" voltam, szófogadó, rendes, szorgalmas, nem csavarogtam, nem ittam, nem cigiztem, nem buliztam stb., úgyhogy sosem értettem, hogy ez mégis honnan jött nekik...
2018. febr. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Detto utolsó.

M1 csatorna meg a Szabad földbrn is olvasott róla egyszer.

2018. febr. 11. 20:50
 15/19 anonim válasza:

Nekem anyukám a tesómról gondolt ilyet, amiben az a vicces, hogy szegény még egy szál cigit sem szívott el soha életében. Csak sajnos anyukám annyit néz híradót, hogy megfertőzi az agyát. És ha tesóm indulatosabban kezd beszélni, rögtön azzal jön nekem, hogy biztos szedett valmait... Mintha egy embernek néha nem lehetne egy-egy rossz napja, mikor kiabál a szüleivel.


Régebben volt, hogy péntekenként elmentünk pizzázni a barátnőkkel, hulla fáradtan estem haza és elaludtam. Legalább ötvenszer kérdezte meg, hogy ugye nem tettek-e bele semmit az italomba "abban a veszélyes pizzázóban", mert hogy attól alszom el, magamtól nem lehetek csak úgy fáradt a hétvége küszöbén.


Az ilyenekkel nincs mit tenni, hagyd rájuk. Az ő bajuk.

2018. febr. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

"Nem. Tudták, hogy én iszom."


Dettó. :D

2018. febr. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Az én szüleimnek is ez volt a rögeszméje. Akárhová mentem (osztálykirándulás, kézilabdameccs, iskola...) mindig így búcsúztak el, hogy aztán nehogy bedrogozzak, meg random időpontokban is tartottak szentbeszédeket. Anyám többször beszámolt olyan rémálmairól, amiben én, vagy vmelyik családtag be volt kábszizva.:D Tiszta dilisek. Pedig én is nagyon visszahúzódó gyerek voltam, elvoltam magamban, 19 évesen próbáltam ki a füvet először, azt is Amszterdamban, ahol "kötelező".
2018. febr. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Mikor hollandiában jártunk apám előbb vett füvet mint én :D

Azért kérték ha lehet ne thaiföldi hímprostik seggéről szívjam a kokót, de egy spangliért nem fognak kitagadni (kivéve ha nem adok belőle :D )

2018. febr. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Nálunk is.. Szokásos kérdések közé tartozik cigi, pia drog.? Azt tudjam ha alkalom van akkor iszok de még olyan nagyon részeg sose voltam.! Cigit meg azért kérdezték mert gyujto volt nálam. De nem nagyon értik meg hogy azért van mert a társaságombol szinte mindenki cigizik. De akárhányszor haza megyek sosincs cigi szagom úgyhogy nem tudom hogy miért mondják.

A drog meg ehhez jár. Életembe nem nyúltam még hozzá de nem is fogok. Bár ha tudnák hogy ki az aki drogozik és a társaságomba van.. Lehet hogy, többet nem álnának vele szóba.

2018. máj. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!