Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Honnan tudnak mindent a szüleim?

Honnan tudnak mindent a szüleim?

Figyelt kérdés
De szó szerint mindent. Már többször is volt, hogy olyan dolgokról tudtak amiket nem tudok máshogy elképzelni, mint feltörik a messengeremet stb. Lehet, hogy ezt csinálják? Ami miatt ma reggel kicsit rosszul éreztem magam, hogy voltunk Győrben osztálykiránduláson és ott beszélgettünk egyik osztálytársammal és anyám reggel számon kért, hogy miért beszélek xy dolgokról és, hogy ez után nem mehetek sehova. Az osztálytársaimról nen tudnám elképzelni, hogy ilyen kis semmilyen témákról beszélgessenek anyámmal(ha ismerik egyáltalán) de lehet nem ismerem őket jól. Nem biztos választ kérek, csak egy ötletet, hogy mi lehet az amivel anyám, vagy apám minden lépésemet látja kb. Remélem érthetően fogalmaztam. De valszeg nem :D 15/f
2018. febr. 12. 20:03
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
*Nem reggel voltunk kirándulni, csak akkor beszélt velem anyám. Mondom nem tudok fogalmazni :D
2018. febr. 12. 20:04
 2/27 anonim ***** válasza:
91%
Kém van a köreidben. Telodon van gps,vagy kamera? Jézus,az ilyen szülőtől kell 18 évesen 200 km re menni.
2018. febr. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg igen. Otthoni eszközökön lépj ki mindenhonnan. Azt hiszem a fbon valahol meg lehet nézni hogy milyen eszközökkel vagy bejelentkezve. Ki kell jelentkezni mindenből és jelszó csere.
2018. febr. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Kamera van rajta. De honnan jöhetnék rá, hogy esetleg ki az a kém? Ha valakit gyakrabban látok és nem láttam korábban akkor gyanakodjak?
2018. febr. 12. 20:29
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg beleolvastak a dolgaidba, ami azért eléggé durva. Sose értettem az ilyen szülőket, ha ennyire kíváncsi kérdezze meg a gyereket. Ne is törődj velük! Változtasd meg a jelszavad pld
2018. febr. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen koromban volt az, hogy én elmeséltem valamit az egyik osztálytáramnak, ő az anyjának, az anyuka meg felhívta az én anyukámat, hogy tudja-e, hogy mi történt. Na, én se örültem neki, amikor az anyukám számonkért. Szóval ilyen úton is eljuthatott az információ az anyukádhoz. De nyugodtan lehet, hogy van hozzáférése a facebookodhoz vagy hasonló oldalhoz illetve a telefonodat hallgatja le. Bár ennyire azért csak nem ér rá, a telefonlehallgatás nem egyszerű. Vagy naplót vezetsz és azt szokta olvasgatni?
2018. febr. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim válasza:
100%
Változtass jelszót fb-n meg a az email fiókodon is és ne mentsd el a jelszavakat bejelentkezéskor mert pl firefoxban (meg más böngészőkben) is visszalehet keresni a mentett jelszavakat! Vagyis ha bejelentkezel inkább mindig írd be a jelszavad. És ha elmész otthonról értelem szerűen jelentkezz ki
2018. febr. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Facebookon van olyan lehetőség jelszó váltásnál , hogy minden más eszközről jelentkezzen ki
2018. febr. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
87%
Az ilyen kutató szülő a saját szegénységi bizonyítványát állítja ki,mert másképp kummunikálni nem tud,ezért csak kutat, megfigyel,szemet túr, stb. De ez a tipus a párkapcsolatában is kutat stb,kéz a kézben jár..
2018. febr. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Minden jelszavamat megváltoztattam. Gyári beállításokat visszacsináltam. Köszönöm a segítséget. Egyébként eszembe jutott még egy példa, hogy a posta előtt vártam a haverom, sehol senki a közelben, apám, anyám dolgozott. Ez még nyáron volt. És egyszer csak apám hív, hogy mit állok a posta előtt. Most így utólag belegondolva tényleg elég "furák" ezek.
2018. febr. 12. 21:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!