Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám nem hagyja, hogy...

Anyukám nem hagyja, hogy fogyókúrázzak! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval arról van szó, hogy anyukám nem enged fogyókúrázni pedig én nem érzem jól magam a bőrömben. Szerinte most is elég sovány vagyok de ez nem így van. Próbálok ebédre keveset enni, aztán a vacsit átugrani de anya ma is rámszólt, hogy egyek. Így, hogy fogyjak le? Egyáltalán mit csináljak?
2018. febr. 12. 21:16
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Utolsó neked is kösz a választ, egy hullámhosszon vagyunk! 😉
2018. febr. 12. 21:53
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
kamuuuu csak nézzétek a nevét, után meg a nemet.
2018. febr. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
92%

"nem tudom így elfogadni magam" - pszichológus!

"nem akarom,hogy anya aggódjon értem" - pedig minden oka megvan rá!


Ne anyád ellen legyél, hanem kérj segítséget tőle, hogy leküzdhesd a testképzavarodat! (Illetve először lásd be, hogy van.)

2018. febr. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Atthilla
2018. febr. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 Metionin ***** válasza:
100%

Én pont ugyanennyi vagyok számokban és örülnék ha jönne rám még vagy 5 kiló :D


Mi nem tetszik magadon? Nem az a baj inkább hogy petyhüdtek az izmaid és emiatt ilyen löttyedt vagy? Soványan is lehet valaki "zsíros" ha nincs izomtömege csak lógó bőr. Én is olyan voltam amíg nem sportoltam. Te sportolsz? Lehet hogy ha izmosabb és feszesebb lennél akkor tetszenél magadnak, nem mellesleg az izom nehéz is, szednél fel pár kilót anélkül hogy érdemben sokkal nagyobb lennél.

2018. febr. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Csillagom .. Neked lány létedre tényleg különleges neved van :D
2018. febr. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Hát igen, a név, amikor regisztráltam akkor épp vicces kedvemben voltam. Amúgy a kérdés nem kamu. Aki azt írta,hogy sportoljak és akkor talán majd jobb lesz, annak köszi megfogadom a tanácsod 😊De azért köszi az összes választ!
2018. febr. 12. 22:57
 18/29 A kérdező kommentje:
Pszichológushoz pedig nem szeretnék menni, a szüleimnek is csak nyűg lenne, majd magam megoldom a problémámat. Mellesleg itt az én városomban nincs rá túl nagy lehetőség, hogy pszichológushoz menjek.
2018. febr. 12. 23:01
 19/29 anonim ***** válasza:
81%
Természetes szelekció.. Nincs ezzel baj.
2018. febr. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
75%
Mondd azt anyukadnak hogy nem fogyokurazni szeretnel, csak egeszsegesebb eteleket enni. Például a hust zoldseggel enni sultkrumpli helyett meg ilyenek. Ettol is fogsz fogyni es anyukad is elegedett lesz hogy eszel eleget. Bar 47 kilo a 167cmhez szerintem is eleg vekony, de te tudod hogy hogy erzed jol magad, magadnak kell megfelelned😊
2018. febr. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!