Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van egy ismerősöm (egyedülálló...

Van egy ismerősöm (egyedülálló anya) aki a 13 éves fiával alszik egy ágyban. Van a fiúnak külön szobája amúgy. Hogy képes az anyja együtt aludni a kamasz fiával? Miért csinálhatja ezt? Ez nem beteges?

Figyelt kérdés
2018. febr. 15. 19:06
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
44%
Unokatesómék a 13 éves lányukkal alszanak egy ágyban, amúgy is csak az az egy szobájuk van, és rajta vannak a baba projekten
2018. febr. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
83%
Na úgy jó lehet gyereket csinálni, hogy a gyerek is a szobában van. Meg amúgy sem elég három ember egy szobába 😄
2018. febr. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
80%
Gondolom kell nekik a csok
2018. febr. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
90%

"Hogy képes az anyja együtt aludni a kamasz fiával?"


Elvégre nem leprás a fiú, hanem a saját gyereke, miért ne lenne képes együtt aludni vele?



"Miért csinálhatja ezt?"


Rengeteg oka lehet és nem feltétlen az anya az, aki ezt igényli.


"Ez nem beteges?"


Miért lenne beteges? Egyszerüen jó a kapcsolatuk és nem csinálnak müproblémákat!

2018. febr. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
89%
Fura egy világban élünk, ha egy gyermek nem alhat együtt a saját anyjával, mert az "beteges" (WTF?)
2018. febr. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kb 15-16 éves koromig az volt, hogy ha nagyon lázas, hányós stb beteg voltam, akkor apa felköltözött az emeletre az én szobámba, én meg anyával aludtam éjszaka, hogy ha nagyobb gáz lenne, akkor rögtön tudjon segíteni. Ha tényleg nagyon beteg voltam, akkor mindig jobban esett anya mellett aludni, mint egyedül.. Jelezném azóta 19 vagyok, már külön városban lakok, és nem lettem betegesen anyafüggő :D
2018. febr. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
86%
Én olyat is ismerek,ahol ugyanez a helyzet,annyi különbséggel,hogy az apuka a nappaliban alszik:D
2018. febr. 16. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
90%
Nem mondom, hogy megszokott, de betegesnek sem nevezném, főleg úgy,hogy nem ismerem őket.
2018. febr. 16. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
87%

Valószínűleg így szokták meg. Válás után jobban szükségük volt a közelsége. Gondolom, akkor sokkal kisebb volt a gyerek.

Megszokták, és kényelmesebb így.

2018. febr. 16. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy okkal alszik ott, de lehet, hogy csak azért, mert neki úgy jó. Amikor megyünk nyaralni anyukámmal, én is vele szoktam aludni. Itthon nekem is van saját szobám és saját ágyam (pontosabban egy kihúzható kanapé), de néha van, hogy kisebb vagy hosszabb időre átmegyek anyához aludni, mert olyan kényelmes az ágya. 15 éves vagyok
2018. febr. 16. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!