Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Anyum szomorunak...

Mit tegyek? Anyum szomorunak latszott, jogosan.

Figyelt kérdés

17L

Kb 2 hete foglaltak szallast szuleim, hogy toltsunk el egy hetveget Hajduszoboszlon. Masfel hetet ebbol beteg voltam, szerdan engedtek ki a korhazbol es csutortok este mar megint beteg lettem. Nagyon faj a hugyholyagom, annyira hogy menni sem birok neha.

Ma mentunk volna el, de elkezdtem sirni hogy mennyi tanulnivalom van es hogy mennyire faj a hugyholyagom mar megint, mire anyum bekonnyezett es par percre ra mondta hogy maradjak itthon inkabb.

Nagyon nagy unnepronto vagyok? Nem szandekosan csinaltam, csutortokon peldaul annyira fajt hogy egy lepest nem tudtam tenni, wczes se ment. Annyira nagy lelkiismeretfurdalasom van, hogy anyum szomoru miattam. Mit tegyek? El kellett volna mennem? Hogy viditsam fel ha hazaer vasarnap?


2018. febr. 16. 14:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
18%
Bőgsz, hisztizel, ovis szint. Ha akkora fájdalmaid vannak, menj orvoshoz. A felfázás nem vicc. És te leszel 1 év múlva 18 éves, aki itt azt csinál, amit akar. Igen, ünneprontó vagy. És gyerekes.
2018. febr. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
14%

Gondolom azért lehetett szomoru, mert ilyen korban kezdik már hanyagolni a szulot, es fontos neki, h minnel tobb idot toltsetek el egyutt.

Felviditani esetleg ugy, hogy csináltok egyutt valamit, akár csak egy séta, ha birsz menni.

Én is 17 vagyok, és igen is "muszáj" menni a csaladdal, mert probálják kihasználni az időt :D

2018. febr. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
75%
De mitől fáj annyira? Kórházban mit mondtak?
2018. febr. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%

Nem mondanám gyerekesnek, első.

Hát ha qrvára fáj akkor nyilván nem tud menni, egy csomót volt korházban, nyilván sokat kell tanulnia is.

Hát ez ilyen tipikus mennék is, meg nem is.

2018. febr. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem arrol van szo, hogy kezdem hanyagolni oket vagy hisztizek. Idegileg ki vagyok keszulve, mert 1 egesz het korhaz utan megint beteg vagyok, es nagymamam azt mondta (orvos volt) ha nem csillapodnak kura mellett a tuneteim akkor eselyes hogy visszakerulok. Es igy is nehez az egesz, tizenegyedikes vagyok, sok tanulnivalo, az elmaradt anyagokat mind bepotolni nagyon szep dolog...
2018. febr. 16. 14:48
 6/17 anonim ***** válasza:
87%
csak egy tanács, ha megengeded, nekem erős antibiotikumos kúra nem hatott, csak a bélflórám tolta el, a gyulladás maradt, amíg aztán napi több csésze vörösáfonya teát nem ittam, de tényleg odafigyelően, becsületesen, (véres vizelet volt már, annyira odavoltam) 3 nap alatt kivitte belőlem, igaz első nap még sírtam amikor mindig wc-re kellett a teázás miatt szaladgálni, de 3. napra tényleg érezhető volt a változás, aztán 5 napig igyad, ha még úgy is érzed, jobb már, hogy teljesen kivigye. gyógyulást!
2018. febr. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
91%
Ha beteg a gyerek nem megyünk mi se kirándulgatni. Lemondjuk,átteszük,ennyi pénzt nem ér. Alap. Beteget nem hagyunk egyedül főleg nem a gyerekünket egy kis vellnesért..
2018. febr. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
96%
Ha beteg vagy, alapból felajánlottam volna neked, hogy maradj otthon, ha szeretnél. Anyád úgy csinál, mintha a világ vége lenne, hogy most nem tudtál velük menni. Joga van szomorúnak lenni, de én nagyon elszégyellném magam, hogy képes vagyok lelkiismeretfurdalást kelteni a lányomban olyan dolog miatt, ami nem az ő hibája.
2018. febr. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
98%

nem vagy ünneprontó, az egészség mindennél fontosabb.

Inkább ő a fura, hogy nem érti meg, hogy fájdalmaid vannak.

Megpróbálhatta volna mondjuk felhívni a szállodát és áttenni máskorra.

Szerintem azért nem olyan nagy dolog ez. Kikapcsolódik hétvégén, elfelejti az egészet.

Ha mégis szeretnél valamivel készülni... mondjuk vacsorával várhatnád őket, vagy legalább egy sütivel :)

2018. febr. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
94%

Ennyi nyomorék embert mint ezen az oldalon van istenem.

Olyan fájdalmai vannak hogy nem tud menni az valakinek feltűnt meg hogy kórházba volt? Pont lesz arnék mindenféle welnesskedést ilyen helyzetben. Anyud meg lehet azért "könnyezett" mert sajnált téged és lehet pont neki volt lelkiismeret furdalása amiért betegen otthon hagyott téged. Ezt neked kéne vele megbeszélni ha hazajön.

2018. febr. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!