Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért tekintik itt sokan...

Miért tekintik itt sokan élősködőnek a gyereket?

Figyelt kérdés

Teljesen abszurd, hogy sokak szerint ha valaki 18. születésnapja után egy nappal tovább is otthon marad, akkor az élősködő.

Egyszer írtam valami kapcsán, 19 évesen költöztem el, de így is kaptam megjegyzéseket, hogy "igen, és miért nem 18?!", meg hogy mi a fenét csináltam egy évig még otthon. Érettségiztem, többek közt, az egyetemet már szülői támogatás nélkül végzem.

Annyi, hogy kölcsönösen adunk egymásnak ajándékot karácsonyra, meg néha eljönnek/elmegyünk haza, olyankor mi is veszünk ezt-azt míg otthon vagyunk (élelmiszert), meg ők is, ha eljönnek.


De akik ide írnak, ti ezt komolyan is gondoljátok?


2018. febr. 19. 16:50
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
68%

Persze, lehetne. De amikor az az ő magánélete és döntése, , higy nem dolgozik, nem tanul, de kell az ajfon akármennyi és nehogymar ne legyen otthon fekete erdei sonka csak parizsi, és mi az, hogy az anyja este 10kor aludni akar, kit érdekel, hogy hajnalban egy dolgozni, a kölök épp bulizni akar.

Normális gyereket nem akar a normális szulo se kidobni, se dönteni helyette

2018. febr. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
36%
Gondolom pasi a rokon.. Anyuka herefeljesztésének az eredménye..
2018. febr. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
43%
se dönteni helyette.. Ja azért választ a szülő még egyetemet is csori gyereknek,ez is visszatérő a gyakorin,de ezt aki eltüri és nem áll a sarkára idejébe meg is érdemli h a szülő dönt a házasságaban is később.. Ilyen kérdések is akadnak ahol a gyerek házasságban a szülők is benne vannak nyakig,nem csoda h válás lesz az eredmény.. Le kell válni 18 évesen ennyi,normálisan már 16 17 évesen elkezd leválni,diákmunka stb,egészségtelen a szülökkel v anyosékkal lakni huszon évesen már,az mint ott ragad a kelepcébe,aki nem akar leválni mert kényelmesebb,az ne picsogjon.
2018. febr. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
10%

Mert sokan vannak akik azok és élnek a szülő nyakán. Ott ahol adott a lehetőség, ellehet menni dolgozni pl. gyárba, wc-t pucolni, ott megkel ragadni és élni a lehetőséggel, sokan vannak akik válogatnak, ez nem tetszik, az nem tetszik és döglik inkább otthon.

Nekem is van egy rokonom, x hely ahol laknak tele van munkalehetőséggel, már már könyörögnek, hogy menjenek az emberek dolgozni, de minden területre és nem, nem megy, nem ment soha. Mondjuk az érdekes az, hogy az anyjának milliójai vannak a "kispárnában" (pedig iskolázatlan proli nő volt), meg elvan intézve minden, márvány kripta, ha orvoshoz mennek akkor parára is van, meg babám fsza.

Ehhez képest az én anyámnak van jó nyugdíja, amikor adtam haza pénzt akkor se volt egy fillér gyűjtött pénze sem. Nem, nem is érdekel, hogy miért nem, meg hova teszi, tette, azt viszont tudom, hogy én mint munkanélküli, mindent, de mindent, saját zsebből, a tartalékaimból állok, álltam, fizetek, fizettem és rühellem az általánosítást, amiért ma már harapok.

2018. febr. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
22%
Az ilyen kcsögnek aki lenullázott, valszeg én is azt mondanám amikor betölti a 18-at, hogy húzzon a fszba! Mert meg is érdemli.
2018. febr. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!