Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A lányom most jött össze egy...

A lányom most jött össze egy palival aki egy fekete Porsche Panamera-val szokott jönni érte. Kicsit féltem? Jogos az aggódásom?

Figyelt kérdés
2018. febr. 20. 21:41
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
71%

Ukrajnában tanult, kérdés,hol dolgozik, mert sem Magyarországon sem máshol ukrán diplomát nem fogadják el, azt honosítani kell, ami több év, kint meg nagyon kevés a fizu.


Nagyon kamuszagu a kérdés...

2018. febr. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
70%
Em azert kicsit aggodnek. De ha az en lanyom lenne, talan vplnank olyan viszonyban, h beszeljunk errol.
2018. febr. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
77%
Ha magán fogorvos ott lehet ilyen kocsi.. Amugy mi lenne jobb munka nélküli akit eltarhat a nő...
2018. febr. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
92%
Fogorvosnak lehet ilyen autója, nem kérdés, de nem 4-5 év után, pláne nem ukrán diplomával...
2018. febr. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
93%
Valoszinű h az ukrán pasi nem csak fogakkal dolgozik..
2018. febr. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Honosítva van a diplomája és praktizál azt mondta hogy egy év volt honosítani a diplomát
2018. febr. 20. 22:17
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom a srácnak elég jó a háttere, valszeg a szülei is pénzesek, ilyen családokban egy 20 millás autó apróság.

Lehet, hogy egy nagyon szorgos, dolgos, okos, jólelkű fiú, aki szerencsés családba született és ezért része van a luxusban.

Ugyanígy persze az is lehet, hogy egy ukrán szervkereskedő, aki szépen beszél magyarul, és abból él, hogy csajokat csábít magához, akiket aztán eltüntet külföldön. Ki tudja?

Az alapján nem lehet senkit megítélni, hogy mindig hoz virágot és "elméletileg fogorvos". A legnagyobb csalók is mindig tökéletesen elhitetik magukról, hogy szuperjófej, jólelkű, udvarias, önzetlen, 10/10-es top pasik. Vagy nők.

Sajnos egy 23 éves felnőtt életébe már nem lehet beleszólni, de ha az én lányom lenne, én azért szeretném kiismerni a pasiját, mielőtt messzebbre engedném vele. Ha ilyen autóval járna, akkor utána is néznék kicsit.

Az a baj, hogy hiába felnőtt valaki, hiába "azt csinál, amit akar" meg hiába "ő tudja, mit csinál", mert amikor valaki szerelmes, akkor baromi könnyen megvezethető.

Ha még a szerelem mellett abba is beleéli magát, hogy na most megtalálta az álom pasit, aki nem csak kedves és jóképű, de még gazdag is, tökéletes férj jelölt...

Na ilyenkor a nőket BÁRMIRE rá lehet venni és fel sem fogják, hogy mi történik velük.

Azért szerintem (remélem) a saját gyerekéhez senki nem így áll hozzá, hogy na, elmúlt 18, ugorjon csak bele bármibe, ne szóljunk bele, majd megtanulja.

A szerelmi csalódás is rossz dolog, de ha kilopják a veséjét, az kicsit azért kellemetlenebb.

2018. febr. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
36%

Ha meghúzza a nadrágszíjat, és magánrendelője van, akkor akár 1 év alatt is vehet egy használt Panamerat...


Nem feltétlenül bűnöző :)

2018. febr. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
44%

EGY ÉV?? Mi van??? MEKKORA KAMU!

Engem nem csapsz be, vagy ha igaz a kérdés, akkor eléggé egy ostoba tyúk lehetsz már bocsi!

Ukrán oktatási rendszer az egyik legkorruptabb a világon, vizsgákon a tanárt simán le lehet fizetni, ezért tobb évig újra kell ismételni és vizsgázni, ha más országban akar boldogulni az ember. Ismerek egy kárpátaljai magyart, aki Ukrajnában tanult, Németországba ment ki, 4 év kellett neki honosítani a diplomát, közben egy csomó mindenből újra le kellett vizsgáznia. Teljesen abszurd az egy év, mert ha tényleg egy év lenne, akkor mindenki Ukrajnába menne tanulni! Nem kéne akkor stresszelnem...

2018. febr. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
39%

Ne aggódj, a lányod már el tudja dönteni, mit akar az életével kezdeni és kivel járjon.


Mondjuk egy jól menő fogorvost eleve nem hívnék palinak.


Nekem is kamuszagú a sztori.

2018. febr. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!