Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, hogyan reagálnátok,...

Szülők, hogyan reagálnátok, ha megtudnátok ezt a 15 éves lányotokról?

Figyelt kérdés

Titokban csináltatott egy 3*4 cm nagyságú tetoválást a jobb bordája tájékára.

Hogyan reagálnátok,lenne-e valami következménye a dolognak?

(A kérdésben nem én vagyok a lány,illetve a szülő sem,csak a félreértések elkerülése végett)


2018. febr. 20. 22:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Mivel 15 évesen még nem csinálhatnak sehol hivatalosan, ezért baromi mérges lennék - nem a tetoválás, hanem a sufnituning miatt. Tuti ellátogatnék az adott helyre, és kiverném a balhét.

A lányomnak meg elmagyaráznám, miért volt baromi felelőtlen a dolog, amit tett. Egyébként meg segítenék neki a megfelelő kezelésben, meg ha bármilyen problémája lesz az esetleges nem megfelelő higiéniától, vagy gagyi festéktől, bármi, akkor segítenék neki normális szalont keresni... mivel egy életre szól a dolog, akkor már inkább legyen olyan, amit nem bán meg egy év múlva.

2018. febr. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Hatalmasat csalódnék benne, nem a tetoválás miatt, hanem mert kockáztatta az egészségét egy olyan helyen, ami 15 évesekre tetovál a szülő engedélye nélkül. Mivel ez törvényi előírás, és lesz.rták joggal feltételezhetem hogy a tűk, székek, szalon tisztaságára vonatkozó törvényi és szakmai előírásokat se követik feltétlen szigorúan, illetve az eszközök és festékek minősége is megkérdőjelezhető. Különösen hogy olyan árakat számolnak fel amit egy 15 éves lány a szülei tudta nélkül el tud költeni.

Ha várt volna még 3 évet és még mindig szeretné ezt a mintát, kérhette volna azt a 18. születésnapjára hogy elmegy egy tisztességes, megbízható szalonba, magára varrathatja és kifizetem neki. De nem, neki most azonnal kellett valami sufnituning panelproli helyről ahonnan ki tudja mit szedett össze, ha szerencséje van akkor csak egy sz.r tetoválást, ha kevésbé akkor valami jó kis STD-t, amik ugye tűvel is terjednek.

2018. febr. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Csalódnék hogy

1. eltitkolta előlem, ergo meg se kérdezte hogy csináltathat-e

2. elment valami retek helyre ahol egy 15 évesre megcsinálják

Nekem is van tetkóm, ha minimum 1 éve akarja már a mintát és tényleg jelent neki valamit (mittudomén gyerek kora óta kedvenc könyvéből valami, családtagról emlék, ilyesmi) akkor akár abba is belemegyek hogy 16 évesen elmegyünk egy normális szalonba megcsináltatni

2018. febr. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
43%

Megkérném, mutassa meg.

Gyermekem tetkót csinál, hát csak borzalmasan kíváncsi vagyok, mit ábrázol. :D

2018. febr. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Gratulalok a "sikeres valaszokhoz"pl.gratulalnek az eszehez.Egy gyerek valoban ne csinaljon ilyet de nem igy kell lereagalni a szitut.Nem tudunk vele mar mit csinalni es ugye az a szulo amelyik nem retardalt az nem fog fajdalmat okozni a sajat gyerekenek azzal h bunteti es ellene fordul foleg akkor ha a gyerek is aterzi a folog sulyat.Azt mondom mar nem tudsz semmit se csinalni,max nezegetni xd.
2018. márc. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!