Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy békülhetnék ki anyával,...

Hogy békülhetnék ki anyával, ha haragszik, mert ezt mondtam és még nem akarok gyereket?

Figyelt kérdés

22 éves lány/fiatal nő vagyok. Nagyon sok célom van még az életben és nem igazán gondolkoztam még azon, hogy ideje lenne családot alapítani. Anyukámat tegnap mondta, hogy bezzeg ő az én koromban már az öcsémmel volt terhes, közben engem nevelt. Folyton ezt hallgatom, hogy "bezzeg ő"... Neki mások voltak már az én koromban is a céljai, mindig is nagy családot akart. Viszont én nem ilyen vagyok. Ezt meg is mondtam neki, de tegnap közöltem, hogy bocsánat, amiért én nem akarom elszúrni egy gyerekkel most az életem. Ezen megsértődött, olyanokat mondott utána, hogy nem gondolta volna, hogy én így gondolom ezt, meg hogy szerinte ő elrontotta velünk az életét. És most haragszik rám...

Oké, nem volt szép, hogy ezt mondtam, de már megőrjített azzal, hogy mikor lesz már tartós kapcsolatom, mennyire szeretne unokázni, X-nek és Y-nak már van gyereke, stb.


2018. febr. 22. 13:01
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
47%
Élni és élni hagyni.
2018. febr. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Anyukádnak meg kell értenie, hogy nem lehet olyan önző, hogy az ő életfelfogását rád erőszakolja.
2018. febr. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
40%

Jól tetted, minek pofázik bele más életébe, egy gyerekhez kell egy tartós pár akivel minimum 3 éve együtt vagytok és biztok egymásban, aztán egy saját ház, és egy kis anyagiak.


Ezért tólodott ki a fehér embereknél a 30 feletti gyerekvállalás.


Cigók meg egymás után gyártják a putriba...

2018. szept. 22. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!