Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Már elmúltam 20 éves, de...

Már elmúltam 20 éves, de anyám minden egyes szavamba beleköt, nem beszélhetek előtte amiről akarok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Anyám ha hallja, hogy másokkal mit beszélek (nem őt beszélem ki), kritizálja a hangsúlyomat, hanglejtésemet, az adott témát amivel az adott emberrel beszélek.
2018. febr. 2. 10:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Egyik füleden be, másikon ki.
2018. febr. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
99%

Én anyám is ilyen volt. Próbáltam elengedni a fülem mellett, aztán mihelyst lehetőségem volt elkömtöztem.


Ha az elköltözés nem opció akkor próbálj akkor és olyan helyen beszélgetni, ahol nem hallja. (Bár ha kicsit is hasonlít anyumra akkor ezen ki fog akadni és majd azzal gyanusít, hogy titkolsz valamit és azzal fog csesztetni.)

2018. febr. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Kerüld az ilyen szitukat hogy előtte beszélsz mással. "Várj majd később visszahívlak mert anyám kagylózik." Talán elgondolkozik.
2018. febr. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De akkor meg hallgatózik, ha elmegyek más helyre.
2018. febr. 2. 10:31
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
mondd meg neki, hogy semmi köze ahhoz, hogy kivel, mit, hogyan beszélsz. ha besértődik akkor nem szólsz hozzá, még köszönésszinten sem. ebből talán észreveszi magát.
2018. febr. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
16%
Ne beszelj kenyeskedve masok elott.
2018. febr. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Mostohaanyám is dettó, én előtte már meg sem szólaltam idővel, aztán 21 évesen leléptem.


28 vagyok, lényegében hát éve semmit nem beszélek vele, látni sem akarom.

Kötekedő ostoba pitsa.

2018. febr. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezek után is hallgatózni akar, akkor nyugodtan menj ki vagy menj sétálni és úgy beszélj. Hátha észre veszi magát. Apukáddal mi van, ő vele nem tudsz beszélni?
2018. febr. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondd a telefonba h nem tudsz beszélni mert Anyád hallgatozik h beléd köthessen,lehet magába néz..
2018. febr. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ez beteg :/ édesapád, testvéreid békén vannak hagyva?
2018. febr. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!