Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért mondja meg az anyja a...

Miért mondja meg az anyja a lányának, hogy kövér?

Figyelt kérdés

Oké,mert kövér,de a gyerek,ezt tudja.És csak fáj neki.Egyrészt az anya hibája,hogy kövér.Jól főz,meg nem iratta be sportolni.Nem volt pénze.De miért kell szerencsétlen fejéhez vágni minden alkalommal??

Nekem azt mondták,mikor kisebb voltam,hogy egy anyuka akkor is szeretni a saját gyerekét,ha kétfejű...


2018. febr. 22. 19:49
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
25%
Mert az anyja egy paraszt.Az ilyet is csak azért nem ássák el mert annyit kap érte mint egy emberért.
2018. febr. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Köszi első!!:')))
2018. febr. 22. 19:55
 3/30 anonim ***** válasza:
61%

Nem mindenki szereti a gyerekét.

Nem minden sport pénzfüggő.

Az a szülő hibája ha nem sétáltak, kirándulgattak a gyermekükkel a lakóhelyükön akár, és a TV előtt ücsörgést látta példaként a gyerek .

2018. febr. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
20%
Uhh szegény ,nagyon sajnálom:(. Tényleg egy bunkó paraszt az anyja . Nem értem. Nekem olyan sose mondtak volna ilyet. De én se mondanék. Ha még nincs pénz beiratni sportra , táplálkozzon egészségessebben,ne egyen annyit ,csoki helyett is inkább gyümölcsöt.
2018. febr. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
45%
Valamint talán a gyerekére vetíti ki a saját maga utálatát, a gyermek súlyánál fogva oka van arra, hogy mást tegyen felelőssé a hibáiért. Azzal bántja a gyereket amivel a kis lelkébe tiporhat, romba döntheti az önértékelését.
2018. febr. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
86%

Azért álljon már meg a gyászmenet :D


1, Mekkora gyerekről beszélünk?

2, Milyen kontextusban hangzott el a kövérezés? Ha csak annyit mondott, hogy ideje sportolni, az nem sértő, sőt.

3, Senki nem mondta, hogy csak a fizetős sport sport, lehet máshogy is mozogni, normális gyerek szokott is magától.

4, Nem csak a szülőn múlik, hogy milyen lesz a gyerek mozgáskultúrája. Az én anyám világ életemben egy lusta bálna volt aki egészségtelen ételeket főzött, én viszont testépítő lettem és egészségesen étkezem.

2018. febr. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
90%
Nézd, nem mindegy, milyen okból mondja. Ha próbálja épp lebeszélni a harmadik tányér kajáról, akkor teljesen érthető érv.
2018. febr. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
61%

A jó életmód nem annyira pénzkérdés (jó, mélynyomorban igen, de érted. nem kell rengeteg pénz az egészséges életmódhoz)...

Semmire nem jó, ha macerálja szegény gyereket, inkább menjenek el túrázni. A jó ételt sem kell kilószámra enni, de persze lehet, hogy az ételek nemcsak finomak, de nem laktatnak eléggé, illetve olyanok, amivel túl könnyen jön a kalória...


Talán még rosszabb (bár nem sokkal, mert mindkét eset borzalmas és mindkettő tönkretehet egy befolyásolhatóbb gyermeket), amikor a vékony gyereket kövérezi le az anyja... Szörnyű anyák vannak, sajnos.

2018. febr. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
93%
Azért valóban leírhatnad, hogy konkrétan, hogyan szokott elhangzani ez a "kövérezés".
2018. febr. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
79%
Már csak azért, mert lehet, hogy ez sokkal inkább a szeretet jele, mint ha szó nélkül hagyja. Sportolni, mozognimeg lehet mindenféle beíratás nélkül is.
2018. febr. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!