Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért csinálják ezt velem...

Miért csinálják ezt velem szüleim? Most buszozzak haza friss műtéttel? :/

Figyelt kérdés
Tudni kell szüleimről, hogy 7 éve elváltak, de együtt élnek húgom miatt és mert egymásra vannak utalva, meg a megszokás miatt. Nagyon utálják egymást, naponta erősen összekapnak aminek verekedés vagy megsértődés a vége. Holnap végre elhagyhatnám a kórházat egy műtétem után 1 hét fekvés után de szüleim annyirq összekaptak, hogy emiatt egyikük sem jönne el értrm kocsival a kórházban. Pápáról Érdre pedig friss sebbel nem szabad és nem is tudok 5 órát buszozni. Hiába próbáltam beszélni apával, ő most elment otthonról és nem fog eljönni értem amíg nyűgös (ez nála kb 3 nap, ilyenkor elhúzódik egy szállodába vagy nem jön ki a szobájából otthon max pisilni) és anya meg nem mer ilyen útviszonyok mellett 100+ km-ert értem jönni. Azt mondják oldjam meg valahogy a hazajövetelt még ha ki ia dobbak a kórblházból, sajnálják, de ez most így jött ki a veszekedésük időpontja. Mit tegyek?

2018. márc. 4. 17:49
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 A kérdező kommentje:
Elírásokért bocsi, fel vagyok picit zaklatva: annyira*, értem*, dobnak* kórházból*
2018. márc. 4. 17:52
 2/70 anonim ***** válasza:
94%
Én megszakitanám velük a kapcsolatot. Ez nem család.. Pont leszarnak ők téged,old meg,csak ki ne kelljen jönni a komfort zónájukból..
2018. márc. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok, nem igazán tudom még megtenni, hogy elmenjek otthonról.
2018. márc. 4. 17:55
 4/70 anonim ***** válasza:
90%

Hány éves vagy?

Milyen útviszonyok?? Olvad a hó, semmi baja a főutaknak.

Jó nagy lámák hallod, mint két hülye kamasz. Hörcsögöt nem adnék a kezükbe.

2018. márc. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/70 anonim ***** válasza:
90%
Sajnálom ,hogy ilyen szüleid vannak.Kérj meg valakit,hogy menjen érted és kifizeted a benzint.
2018. márc. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 anonim ***** válasza:
91%
Kórház nem tud betegszállítót szerezni?
2018. márc. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/70 anonim ***** válasza:
90%

Basszus....18 éves, hogy szakítsa meg a kapcsolatot, hát nincs hol laknia!

Emberek....olyan könnyen odalökitek, hogy költözz el.... Tudjátok mennyibe kerül még egy kisszoba is albérletben? Ne legyetek már ennyire lámák.

Az emberek nem azért laknak otthon a másik szájában mert ez nekik hajj de nagy öröm, hanem mert nincs havi 300 ezrük hirtelen lakást bérelni.

2018. márc. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/70 anonim ***** válasza:
24%
Nem tudsz pár napig szállodába menni? Talán ha nem mennél haza és nem is tudnának rólad észbekapnának. Nem szoktam ilyet javasolni, de amit ők csinálnak, kimeríti a veszélyeztetés fogalmát. Ha ez nem megoldható, próbálj betegszállítóval hazajutni.
2018. márc. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 A kérdező kommentje:
Haveroknak nincs jogsijuk se kocsijuk, akinek egyedül van az is most Svájcban síel... Rokonok Debrecenbe, eszük ágába sincs idejönni értem. Betegszállító? Van ilyen lehetőség?
2018. márc. 4. 17:58
 10/70 anonim ***** válasza:
41%
Nem tudsz megkérni valakit, hogy menjen el érted? És majd kifizeted a benzinpénzt ha nyáron elmész dolgozni, vagy amikor tudod.
2018. márc. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!