Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Alkoholista és gyógyszerfüggő...

Alkoholista és gyógyszerfüggő agresszív anya?

Figyelt kérdés
Már rég óta függő engem nagyon sokszor bántott pszichésen/lelkileg (18f) viszont mostmár kezdi húgommal is amit nem bírok ki és csúnya dolog, de nagyon sokat gondolkodom azon, hogy olyan pofont adok neki, hogy átgondolja a dolgokat...Mit tudok tenni?? Rokon nincs apám nincs ő ugyan ezt csinálta. Esetleg elvitetni??

2018. márc. 5. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Feljelentés! Minnel elobb elkoltpzni es hugodat is vinni magaddal
2018. márc. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Írhatnak itt akármit , semmit nem tudsz csinálni. Ez akkor fog véget érni mikor elmentek onnan.

Én is hasonló helyzetben vagyok, néhány embernek nem kéne gyerek.

18/L

2018. márc. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
En elkoltoztem... Nehez piszkosul de muszaj. Nem szabad maradni. 18evesen meg nehezebb en 23 voltam. Osszejott egy munka es nagymamam anyagi segitsegevel egy nagyon olcso alberlet. Aztan talpraalltam. A hugod gondolom meg suliba jar . Nem tudom mennyire kivitelezheto hogy ot is vidd el magaddal.
2018. márc. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Legrosszabb esetben a húgod 16 éves koráig mehet gyerekvárosba, mivel a testi ill lelki egészsége veszélyeztetve van.Az ideális az volna ha nagyszülőktől kapnátok lakhatási lehetőséget, ahova lehetne menni.Amennyiben munkát tudsz vállalni, maradhattok a testvéreddel együtt.
2018. márc. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nincs egy rokon se senki. Hugom jövő héten tölti a 16-ot és tegnap beszéltem egy ismerősömmel akinek a haverja most csinálta meg az albérletet amit ki is akar adni mondta, hogy majd beszél vele. Oké ez megoldva, de fentartani? Jövő héttől kezdem a melót suli mellet valami 100-120 körül kalkuláltam, de teljesítménytől függően mehet még felfelé.
2018. márc. 6. 17:41
 6/7 anonim ***** válasza:

Először szobát vegyél ki, valakihez betársulsz! Muszáj szabadulni, nincs más megoldás. Én nappali tagozatos diákkén suli után estig dolgoztam hogy fenn tudjam magam tartani! De megérte! :))


Hajrá! Vágj bele! Ennél rosszabb nem lehet

2018. márc. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Beszéltem ismerőssel és ide tudja adni az albérletet 60-e havonta, viszont nem kell kaukció se semmi. 15-20 lehet a rezsi egy kisebb lakásra. Csak bútorozatlan. És kicsit félek attól, hogy még se kaja semmi de már 75-80 nal jarunk. 100-e forint fele kalkulalok meg igy az első hónapban utána már ha belejöttem a melóba jöhet a jutalék amit említettem akár 230-is lehet. Viszont kétségeim vannak, hogy anyámmal mi lesz mert józanul normális, de csak ritkán az.
2018. márc. 7. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!