Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam el szüleimnek...

Hogyan mondjam el szüleimnek hogy randira hívott egy neten megismert srác?

Figyelt kérdés
(Biztos hogy létező személy van közös ismerősünk is) 17/L

2018. márc. 6. 22:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
11%
Ha lemondod a randit nincs mit elmondani :)
2018. márc. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Így, ahogy itt leírtad.
2018. márc. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

1. Miért mondaná le?


Mondd el nekik, hogy megismertél egy fiút, akivel már egy ideje beszélgettek, nagyon szimpatikus neked, elhívott randira, te pedig szeretnél elmenni, mit szóltok?


Én kb. így vezetném fel... Ha elleneznék, mondhatod még azt is, hogy közös ismerősötök is van. Telefon, elérhetőség lesz nálad, a mai világban jó az óvatosság.

17 éves vagy, miért ne találkozhatnátok? Szüleid helyében nem ellenezném, viszont amit fent leírtam, azt mindenképp mondd el nekik. A randi alatt légy elérhető.

2018. márc. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Anyu, apu, van egy srác, XY ismerőse, neten kezdtünk el beszélgetni, nagyon szimpi, szeretnék vele találkozni, elhívott randira. Itt meg itt találkoznánk, ebben az időpontban. Ne aggódjatok, 10-re itthon leszek.
2018. márc. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%
Mindenképp mond el. Van közös ismerős az jó. De azért megosztok egy sztorit hátha valaki hasznosnak véli. Még régen tini koromban én is leveleztem egy fiúval meg is beszéltük a találkozót mézes mázas volt... Kedves volt a találkozó elején szórakozóhelyre bementünk ott volt egy haverja már furcsa volt. Ittam egy sört,mert rádumált (nem igazán szoktam alkoholt fogyasztani),de ha fogyasztok se üt ki,mert max 1-2 pohárral iszok. Elmentem mosdóba visszajöttem ittam tovább az innivalóm. Egyszer csak szédültem színesen láttam aztán arra lettem figyelmes,hogy taperól tépi a ruhámat a biztonsági őr le se szrta"mert minden lány kurrv@@" kiröhögött. Meglátta,hogy segítségért mentem (ellöktem) végül újra megtalált már majdnem meg akart erőszakolni senkit se érdekelt. Végül nagy nehezen belementem a játékaiba kijátszottam leléptem. Ellöktem a földre beszaladtam a tömegbe a helyet elhagytam. Végül megúsztam egy bárátomat tudtam hívni mázli volt a telefonom a zsebembe maradt. Alig voltam magamnál pedig csak egy kortyot ittam. Bocsi hosszú volt. Én azóta mindenkit óvva intek az efféle ismerkedéstől. Persze ez kevés százalékba történik meg és nem kell hozzá kihívóan öltözni én rajtam is átlag ruha volt. De vannak beteg emberek. :( Jó,hogy nem lett bajom. De mázlim volt. Tudom nem annyira a kérdésre válaszoltam,de azt tanácsolom mindig mond el valakinek hova mész pláne a szüleidnek,ha baj lenne tudják hol vagy. :
2018. márc. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
21%
Sehogy. Majd ha lesz belőle valami, esetleg elmondhatod.
2018. márc. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat!!

Utolsó: szerencsére mi egy délelőtti kávézást beszéltünk meg 😄

2018. márc. 6. 23:27
 8/12 anonim ***** válasza:
28%
Azért csak óvatosan. A közös ismerős semmit sem jelent. Sokan jelölgetnek ész nélkül a fércbúkon, és sokan elfogadják tök idegenek jelülését.
2018. márc. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%

Ha az én lányom lennél, akkor megkérnélek, hoyg mutasd meg a srác facebook profilját. És plusz pontot adnék nektek, hogy egy délelőtti kávézást beszéltetek meg.

Nem hiszem, hogy a mai világban el lehet kerülni a netes ismerkedést. Valószínűleg nem is kell, csak kellő óvatossággal kell eljárni.

2018. márc. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
69%
17 evesen miert nem eleg, hogy anya, talalkozok egy fiuval es ekkor jovok. Ennyi.
2018. márc. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!