Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lesz, ha elmondja a szüleim...

Mi lesz, ha elmondja a szüleimnek? Beszéljek vele? Szülők, ti hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés

Alapból egy vidám,mosolygós lány vagyok.De az utóbbi évben elég sok fájdalom és stressz ért.Pl. jóban lettem egy menő szépfiúval,aki a legjobb barátom lett,mindent és mindenkit elhanyagoltam miatt,mert azt hittem,hogy én is lehetek egyszer a barátnője,hiszen minden lánnyal összejön,akivel egy kicsit is jóban volt...Tőlem nem akart semmit és fél éve alig beszélünk,miután elromlott a barátságunk,nagyon sokat bántott,megalázott,viccelődött rajtam mások előtt.

Emellett anyáékkal is sokat veszekszem mostanában,mert ez a srác az életkedvemet vitte el,azóta nincs erőm semmihez,úgy érzem,hogy nincs miért élnem.Az egyetlen dolog,amit szeretek csinálni,az a fotózás.Imádok fotózni,de erről nem annyira tud senki.

Ma itt volt a srác,mert közös powerpointot kellett holnapra és meglátta a gépemet és kérdezte,hogy megnézheti-e.

Utána a számítógépemen is voltam képek és azokat is látta és volt az egyik,amin látszott a csuklóm és rajta a sebek és az volt ráírva a képre,hogy "Még most is annyira vicces a poénod?!".Látszik,hogy én vagyok a képek és láttam rajta,hogy utána olyan fura lett...


Félek,hogy elmondja a szüleimnek és akkor ők kiakadnak vagy még rosszabb,elmondja mindenkinek.Nem akarom,hogy tudják,hogy gondjaim vannak.És most is rám írt chaten,hogy kéne neki pár bmxes kép és talán megcsinálhatnám én őket.Tudom,hogy van egy srác,aki őket szokta fotózni,engem még senki nem kért meg erre és félek,hogy most azért csinálja,hogy többet mondjak el neki erről és megint tönkretegyen.Osztálytársak vagyunk a gimiben és nem tudom,hogy holnap beszéljek-e vele arról,hogy mit látott és hogy ezt ne mondja el senkinek.



Szerintetek mit csináljak?Ti hogy reagálnátok,ha ilyen derülne ki a lányotokról?



15L



2012. okt. 15. 20:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
miért vagdosod magad?
2012. okt. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom,mikor sírok vagy rossz kedvem van,csak pár vágás és ennyi.
2012. okt. 15. 20:37
 3/19 anonim válasza:
31%
szoval nekem is volt egy ilyen baratom, jartunk is... engem is megalazott stb csak o egy evvel idosebb mint en...
2012. okt. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%

orvoshoz kéne fordulnod. Az nem normális h valaki vagdossa magát mert jaj de depi. V azért csináltad mert "ez a szokás a fiataloknál" v azért mert valami baj van a buksidban. Mind a 2 esetben beszélned kéne egy szakemberrel.

A srác meg csak azért foglalkozik veled megint sztem mert megszánt

2012. okt. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 timike26 ***** válasza:
100%

èn is vagdostam magam...nyugi,tul leszel rajta csak kapard ossze magad,àllj fel ès szard le ki mit gondol/mond rolad..pàr hèt ès jobban leszel

hogy anyudèk mit szolnak:attol fugg milyen a hozzààllàsuk,de valsz nem lesz nagy botràny..../màrcsak azèrt se mert nem akarnak majd mèg jobban kikèsziteni.../

2012. okt. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Te szólj a szüleidnek.. a magad érdekében. Kérj segítséget.
2012. okt. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Ha tudod, hogy újra megbánthat Téged ez a fiú, akkor hagyd, és ne keresd a társaságát.

A képeket én a helyedben vagy kitörölném, vagy eldugnám.

Most néztem meg egy videót, és amikor elkezdtem olvasni az írásod, ez jutott eszembe.

[link]

2012. okt. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

A legfontosabb, hogy szedd össze magad. Hogy tudd kicsit sem vagy alávalóbb ezeknél az embereknél, és ezt ne csak tudd, hanem érezd is. Ne add fel és állj ki magadért határozottan, ha piszkálódnak. Ne érdekeljen senkinek a negatív véleménye, hiszen a saját véleményed a legfontosabb, ha önmagadról van szó. Ne futamodj meg, a 'fotózásra' menj el, ki tudja talán még valami jó is kisülhet belőle. A fiú szerintem nem fogja elmondani senkinek, viccelődni meg végképp nem fog, hisz mostmár tudja hogy nem kicsi a tét.. A régi kapcsolataidat pedig ha hiányoznak újítsd meg. Ha valamit meg szeretnél beszélni valakivel, rám számíthatsz, csak írj egy üzit: )

Szintén 15/L.

2012. okt. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem a vagdosással van az igazi baj (az se jó, de ez van). A gáz az, hogy lefényképezed, kommentet fűzöl hozzá, és tk. szeretnéd, hogy valaki lássa.
2012. okt. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Én is vagdostam magam, ki is derült, felhívták a szüleimet. Nem tudták hogy tudom hogy tudják és reménykedtek, hogy elmondom, de nem mondtam. Kicsit érdekes volt hogy apa csuklószorító és két hosszúujjú pulcsi alatt észrevette. De egyébként csak nagyon aggódtak értem (mondjuk tudtam hogy egy gagyi kis borotvától úgyse vérzek el )

Lehet a srác kicsit magába szállt mikor látta és azért hívott hogy kiengeszteljen meg rendbe hozzon valamit, de nem érdemes bízni benne én megmondanám neki hogy nem akarom hogy többet megalázz és fényképezzen a szokásos sráccal

2012. okt. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!