Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, hogy anyum ne...

Mit csináljak, hogy anyum ne viselkedjen így?

Figyelt kérdés

25 éves lány vagyok. Három éve lakok a párommal, négy éve dolgozok.

Anyum máig nem tudja elfogadni, hogy külön élek, és sajnos azt sem, hogy nem találkozunk minden egyes nap. Mit lehet tenni?

Sajnos véleményének sokszor hangot is ad, ez engem roppantul elszomorít, felidegesít. Próbáltam már beszélni erről vele, egy ideig javul is a helyzet, aztán ugyanúgy folytatódik tovább.

Tudom, felnőtt, önálló, dolgozó nő vagyok, de akkor is zavar, hogy anyum így viselkedik. Mit tehetek?


2018. márc. 8. 10:25
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Ő egyedül él egyébként?
2018. márc. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%
Nyilván nincs testvéred egy szem gyerekeknek mind ez a sorsuk. De ez nem probléma.
2018. márc. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem, apummal élnek együtt.


Nincs testvérem.

2018. márc. 8. 10:33
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Nem szeretne egy kutyát vagy macskát? Talán érdemes volna meglepni vele...
2018. márc. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy magányos apud mellett?

Amíg otthon voltál nem volt hobbija? mit csinált szabadidejében? Lehet csak nem tudja lekötni magát és ezért téged okol.--> Valami kell neki ami leköti

2018. márc. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Captain Logic ***** válasza:
18%
Pontosan hogyan is viselkedik? Mert eddig csak azt írtad le, hogy hangot ad a véleményének, ami -tudtommal- egy családon belül még fontos is, nemhogy rossz dolog…
2018. márc. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!