Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyával nagyon nagy gondunk...

Anyával nagyon nagy gondunk van egymással, úgy érzem, hogy ketten nem tudjuk megoldani. Mindketten a másikat látjuk hibásnak és ezen szeretnék változtatni. Hogyan tehetném?

Figyelt kérdés

Anya sose volt egyszerű. Most hogy felnőttem szinte minden hétköznapi dologban összeszólalkozunk és már szinte semmit nem tudunk megbeszélni. Mindenből az lesz hogy ő ordít én pedig próbálok szóhoz jutni. Ő úgy véli hogy csak én tehetek arról hogy ide jutottunk, szerintem ebben mindkettőnknek része volt. Nem tudok vele beszélni mert folyton a szavamba vág, mindig neki áll feljebb, így akár valamiért bocsánatot kérni sem tudok. Már hetek óta ez megy egy nagyobb vita miatt ami mindkettőnk hibája volt (szerinte csak az enyém). Fordulnék szakemberhez, de nem jön el velem, mert szerinte úgyis csak azért viszem el, hogy bizonygassam ott, hogy milyen rossz szülő.

Mindig higgadtan beszéltem vele, megtanultam nem felhúzni magamat miatta. Ő egyből kiakad (főleg a nyugodtságomon) és ordít.


Tényleg semmit nem hagy végigmondani, de olyan plusz elfoglaltságokat talál ki nekem 200 km-ről hogy nem tudom azokat elvállalni...


Mit tehetnék?


2018. márc. 8. 16:36
 1/6 A kérdező kommentje:
24 éves lány vagyok
2018. márc. 8. 16:38
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Szakitsd meg vele a kapcsolat,ignoráld,ennyi. Az ilyen nem váltzozik. Férjemmrel áldjuk az eszünket h egyikünknek sincs kapcsolata a volt családjával,igaz ennél durvább dolgok miatt, de ez nem ide tartozik. :( A gyakorin egyre inkább látjuk h jól döntöttünk.
2018. márc. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
A 200 km se oknélkül került közétek..
2018. márc. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%
Így van, szakítsd meg vele a kapcsolatot. Nem fog megváltozni. Ne hagyd, hogy tönkretegye még jobban az életedet.
2018. márc. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amig ggyerekként viselkedsz, ne várd el hogy felnöttként kezeljen :)
2018. márc. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ő a hibás.


Ne akard segíteni.ha te is témában vagy, nem fogadná be, akárki mondhatna akármit, akárhogy.

Szakítsd meg vele kapcsolatot.

2018. márc. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!