Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Iszonyatosan összevesztem...

Iszonyatosan összevesztem anyámmal, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ilyen még sosem volt.Reszketek és nem tudok tisztán gondolkodni a haragot ól, azért írok ide.Az egész úgy kezdődött,hogy elromlott a vízforraló és anyukám a fejébe vette,hogy én rontottam el.Én pedig azt mondtam,hogy lehet nem jó minőségű.Erre kiakadt és azt mondta,hogy drágán vette és jó a márkája.Én pedig azt mondtam,hogy pedig ő szokta mondani,hogy nem a márka a lényeg.Erre P_csának nevezett és össze szorította a csuklómat amin ott maradtak a karmainak a nyomai.Én pedig durván visszavágtam és aztmondtam,hogy az inkább p_csa aki elküld otthonról,hogy b_sszhasson a barátjával.Tudom,tudom undorító amit mondtam.De elkapott a hév és nagyon ideges voltam,de persze nem is gondoltam komolyan.Amugy sem volt nagyon szoros kapcsolatunk mert van egy kis tesóm aki mindig jobb nálam és valahogy mindig én vagyok a hibás,pedig jobban tanulok,többet takarítok és mégis ő ezt máshogy állítja be.Végül aztmondta,hogy nem mehetek nyaralni ami nem zavar,mert amúgy sem volt sok kedvem menni,mert mindig elvagyok nyomva.De azt is mondta,hogy nem kapok írószereket,ami nekem nagyon fontos mert nehéz suliba járok és nagyon szeretek tanulni.Nincsen zsebpénzem sem.Most mindenkit hívogat és elmeséli nekik.Az egész családot ellenem fordítja,mert szerinte csak féltékeny vagyok a kapcsolatára és arra,hogy boldog.Mit tegyek? Segítsetek kérlek.

2017. aug. 19. 15:35
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
És akkor mi történt a vízforralóval?
2017. aug. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%

Szerintemkérj egy kis segítséget más rokonoktól. Nagyszülők, távoli rokonok, denkid nincs? Mennyi idős vagy? Diákmunka esetleg albérlet?


Szerintem a barátoktól íroszert beszerzel így az anyagi gond megoldva.


Szerintem kérj tőle bocsánatot, magától úgyse fog rájönni hogy rosszat tett, neked nem lesz lelkiismeret furdalásod, te megtetted, bocsánatott kértél, részedről lerendezve.


Rokonokra és barátokra koncentrálj!

2017. aug. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Tanulj és lépj le ahogy tudsz. Hihetetlen milyen anyák vannak. Persze, durva volt amit mondtál, de ahogy viselkedik... Egy 15 éves kis pics*t is nyakonb*sznék nemhogy egy felnőtt nőt. Lehet, hogy szebb vagy nála és féltékeny rád. Vagy valami hasonló. Amit a végén írtál az alapján ez sem lepne meg.
2017. aug. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

Rip vízforraló, mindig is a szívünkben leszel!


Egyébként, nem tudom nálatok hogy megy, de nekem középiskolában annyi az írószer, hogy egy darab toll és semmi más. Ezt megoldod 50 forintból. Szerintem anyud csak féltékeny rád, mert szép vagy, jól tanulsz és jobb karriered lesz (nem tudom anyudnak mi a munkája). Most azért, hogy mindenkit felhívogat és elmeséli, hogy mit mondtál neki, azzal nem igazán ér el sok mindent, max átmenetileg, mivel később, ha elmész az egyik rokonodhoz, akkor el tudod mesélni, hogy is volt pontosan és meg is tudod erősíteni is, hogy tényleg elküld otthonról, ha összemelegedik a párjával. Ne legyél gyenge és ne hagyd, hogy elnyomjanak! Én simán csak az arcába röhögnék anyámnak, ha ilyen lenne (hál' Istennek nem ilyen) és keresnék valami diákmelót, amiből összeszedem magamnak a megfelelő összeget és minél hamarabb lelépni.

2017. aug. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

Ne foglalkozz vele

Ha elküld otthonról aznap haza se menj. Majd talán ràeszmèl hogy milyen anya. Persze nem szép amit mondtál neki de megérthető ilyenkor.

Amúgy szegèny vizforraló.... :(

2017. aug. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Először is egy anya nem viselkedhetne igy a gyerekével, mivel ö a felnőtt, és az anyád. Nem beszélhetne veled úgy, mintha gy barátnöjével beszélne. Ezen kivül a szülőnek kötelessége törvény szerint is, lehetöségekhez mérten biztositania a gyereke jól-létéhez szükséges fizikai és lelki dolgokat. Az meg h kibeszél, undorító.

Relem ö sem gondolta komolyan h nem vesz neked holmikat és csullapodik a helyzet. Sajnos amig otthon vagy ez nem fog változni egyszerüen ilyen ember. Próbálj meg minél hamarabb elkerülni otthonról. Tapasztalat.

2017. aug. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%
Megjavítsam a vízforralótokat?
2017. aug. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Duenna ***** válasza:
82%
Anyukád féltékeny rád.
2017. aug. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
31%

Jaj istenem, nekem is mondott ilyet anyám idegességében, mégse végeztem el egyik iskolámat toll meg ruha nélkül... Higgadjatok le egy kicsit, kérj tőle bocsánatot, valószínűleg ő is ezt fogja tenni és kész, felejtsétek el.

Felesleges itt azt tanácsolni, hogy egyből rohanjon a rokonokhoz, barátokhoz, pláne a gyámügyhöz.

2017. aug. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
77%
Pitsa vircsaft egy 3ezer forintos vízforralón. GRATULÁLOK!
2017. aug. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!