Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért csinálja ezt a hisztit...

Miért csinálja ezt a hisztit állandóan? Komolyan kezd nagyon elegem lenni. Jobb lenne ha többet nem is jönnénk hozzá?

Figyelt kérdés
Anyám kiborit. Felnőtt 27 éves nő vagyok, 2 gyerekkel saját házzal. De elég gyakran vagyunk nála. Támogassuk egymást anyagilag. Vigyázz a gyerekekre ha szükséges. Azonban nagyon nagy hisztiket tud kiverni, és általában apró butaságokon. Olyankor szó szerint sír ordít és olyanokat mondd hogy ő egy rakás .... és megöli magát mert a saját kolykének se kell. Ma például azért verte ki a dilit, mert mondtam, hogy mivel beteg jó lenne gyakrabban szellőztetni, de nem nagyon lehet, mert a kutyák macskák mint bemennek. Erre kiverte a hisztit, hogy mindig bántom a jószágait, és biztos őt hibáztatom mert a gyerek is beteg. Senki nem mondott ilyet. Itt orditoznak hogy reggelre felköti magát, meg neki se gyereke se anyja apja, mert őt mindenki utálja, mindig ő a rossz. Mondtam neki, hogy akkor elmentem és többet nem nyitok rá ajtót. Csúnyán összevesztünk, már nem először. Nem nézi se azt hogy 14 hetes terhes vagyok, azt se hogy itt volt a lázas gyerek. Csak az érdekelte,hogy megsértették a cicájait. Ezt a cirkuszt nem először csinálja. Utána jön a dráma. Sír te majd utánam...bla bla. Nagyon elegem van, hogy mindig azt nézzem mit mondok mert minden apróságon ilyen cirkuszt csinál. Komolyan azon gondolkodom hogy nem jövünk hozzá többet. Se a gyerekeknek se nekem nincs szükségem erre amit csinál. Nagyon unom hogy mindig úgy állítsa be mintha én lennék a hibás. Én hogy beszélek vele, én lenézem, én bekeszolok a dolgaiba. Ezt amúgy nem csak velem mindenkivel megcsinálja. Csak úgy ahogy ő akarja, vagy sehogy mert botrány. Vigyázz mit hogy mondasz mert botrány! Bocs hogy hozzú lett, de nagyon felidegesített. Fontosabb a macska kutya mint a gyereke unokái.
2018. márc. 9. 09:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
80%
Vagy mentálisan van valami baja, vagy egyedül érzi magát és a legyszerencsétlenebbül, bántón adja ki magából és próbálja felhívni magára a figyelmet.
2018. márc. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
80%

hát én nem mennék többet


főkeg ilyen körülmények közé nem vinném a gyerekem


anyán is azt hitte, milyen jól tette hogy sokat nagyszülőztem


ja, jó volt hallgatni a nagyi hasonló hisztijeit, 3 éves koromban halálra rémültem ezektől

2018. márc. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Ha nincs rajta az öt perc nagyon normális, segítőkész. De sajnos ezeket a kitörések ez nem lehet kiszámítani.
2018. márc. 9. 09:50
 4/23 A kérdező kommentje:
És bizony nem esik túl jól mikor azt vágja a fejemhez, hogy hülye volt mikor a világra hozott, és hogy a saját Sz**ja így beszél vele. Nyilván nem hagyom magam és vissza szólok. Már nem vagyok gyerek.
2018. márc. 9. 09:58
 5/23 anonim ***** válasza:
88%
Anyukád nyilván depressziós, ráadásul alacsony önértékelésű, labilis személyiség.
2018. márc. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
30%

Miért mész hozzá?


27! vagy, felnőtt nő, állj a sarkadra.

2018. márc. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
13%
Ezek szerint egyedül él, férfi nélkül.
2018. márc. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Azért megyek hozzá mert az anyám, és akármilyen nem dobott el ő se engem. Igen egyedül él, de erről nem mi tehetünk. Szeretem de nagyon nehéz elviselni néha amit csinál.
2018. márc. 9. 11:04
 9/23 anonim ***** válasza:
16%
Egyedül élő nők mind frusztráltak,idegbetegek, a lányaikra is irigyek,lehet gondolkodni miért.. Egyszerü a válasz.
2018. márc. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
22%

“mondtam, hogy mivel beteg jó lenne gyakrabban szellőztetni, de nem nagyon lehet, mert a kutyák macskák mint bemennek”


Ez tök sértő, még nekem is. Szúrd már le, hogy beteg, meg azért is, mert MIATTA kellene szellőztetni, de pont MIATTA, az állatai miatt nem lehet. Mit akartál ezzel azon kívül, hogy bűntudatot ébressz?! Ajánlottál megoldást a problémára, vagy csak szúrni akartál rajta egyet? A többi ilyen “ok nélküli” hisztijét is hasonló apró szemétkedéssel provokálod ki?

2018. márc. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!