Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az anyám állandóan veszekszik...

Zsiráf40 kérdése:

Az anyám állandóan veszekszik és amikor én szeretnék valamit azt nemengedi bármit is csinálok már nagyon elegem van belőle mit csináljak már fáj a gyomrom, vele nem lehet beszélni? L/15

Figyelt kérdés

2018. febr. 10. 15:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez így elég zavaros, nem nagyon értem, hogy konkrétan mit is szeretnél. Ha megírod-akár privátban is-, hogy mi a gond pontosan, talán tudok segíteni.
2018. febr. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Előbb tanuld meg kifejezni magad.
2018. febr. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Talán ha értelmesen magyaráznád el neki... mit nem enged? piálni, drogozni, tizenöt éves fejjel fűvel fával kefélni, kitett se.ggel járni?
2018. febr. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Esetleg kimázolni, tetováltatni, meg piercingeltetni magad?
2018. febr. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tehát arról van szó hogy amit akarok azt nem engedi meg... Pl szeretnèk mangát olvasni,animèt nèzni ès azt akarom hogy bèkèn haggyon erre elkezd veszekedni de az indokot nem mondja meg hogy mièrt csak azt mondja hogy rossz ès ez a sok veszekedèstől fáj a gyomrom bocsi hogy nemtudok fogalmazni de èn antiszociális vagyok mert,anyám règen nemengedett barátkozni ès antiszociális vagyok ès most még azt mondja hogy barátkoztak èn ezt már nemèrtem hogy mit akar
2018. febr. 10. 16:05
 6/8 anonim ***** válasza:
Érdekes ha 18 éves irta volna ki a felsoroltak már mind alapjogok lennének.
2018. febr. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi a baja a barátkozással?
2018. febr. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nemtudom hogy mi a baja a barátkozással olyan rosszul vagyok fáj a gyomrom napok óta anyámtól tudtok segíteni?
2018. febr. 10. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!