Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Pszichopata, elmebeteg szülőve...

Pszichopata, elmebeteg szülővel mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés
2018. márc. 9. 17:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
37%
Örökölni a hajlamait, és fórumokba irkálni...
2018. márc. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
72%
Kicsit fejtsd ki bővebben, mert ez így nem világos. Valóban pszichopata, ezt diagnosztizálták nálad? Vagy nagyon dühös lettél most rá, és azért fogalmaztál így? Ha ez utóbbi, akkor miket csinál a szülőd, ami annyira beteges?
2018. márc. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
68%
* Ezt diagnosztizálták nála? (nem nálad)
2018. márc. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
7%
12-13 Freudi elszólás
2018. márc. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
63%
Papiros skizofrént és társait nem engedném gyereket vállalni. De ma ez vállal töbségben,a tanulatlan,mentális problémás,csokért érdekből szülő sajnos...
2018. márc. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
88%
A pszichopata és az elmebeteg nem ugyanaz.Pszichopata =érzelemmentes, elmebeteg = azt se tudja mitcsinál.Melyik? Na mindegy. A pszichopata a rosszabb.Sokat nem lehet vele csinálni,max kerülni amennyire csak lehet. Ha valóban elmebeteg kezeltetni kell.Úgy tudom a súlyosabb eseteket skaratuk ellenére is lehet.Sőt kell.
2018. márc. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
67%
Ha tényleg elmebeteg, mint az én szülőm is volt, akkor én félévenként vittem az elmegyógyintézetbe, ott kikezelték kb. 1-2 hónap alatt, megsokkolták (de lehet,hogy ma már nem így kezelik őket), és egészségesen hoztam haza, senki nem mondta volna meg róla, hogy beteg. Aztán persze fél év múlva visszaesett, hiába szedte a gyógyszereket, de lehet, ma már jobb gyógyszerek vannak erre a betegségre. Ezt 15 évig csináltam, amíg meg nem halt, de nem tudtam volna semmiféle intézetbe betenni, nem vitt volna rá a lélek. Igaz, akkor még megvolt a Lipót, amit megszüntettek, sajnos. (Nem OV-ék!!)
2018. márc. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
48%
Bárki ír ide, mindenkit lepontoznak többen is. Biztos a kérdező szólt a haverjainak, hogy ide jöjjenek lepontozni, mert többszöri rákérdezésre sem írta le pontosan a szituációt, hogy segíteni tudjunk.
2018. márc. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 buszSTOPhun válasza:
0%
ÉS MÉG A FÖLD IS LAPOS!!4!
2018. márc. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!