Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan vehetném rá szüleim? 14l

Hogyan vehetném rá szüleim? 14l

Figyelt kérdés

Szeretnék ott aludni Barárnőmnél es el akarunk menni Győrbe , és erre kéne rávenni szüleim , hogy elengedjenek es egy kis penzt is adjanak.

( 1x mar elengetek Gyorbe es 2x Sopronba is )


2018. márc. 15. 08:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha már egyszer elengedtek, akkor gondolom most is.
2018. márc. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

A "hogyanban" nem tudok segíteni, mivel engem még soha nem engedtek el másik városba a barátnőmmel a szüleim (15 éves vagyok), de ha eddig megengedték és most nem, annak biztos oka van. Rontottál a suliban? Nem segítesz (eleget) otthon? Így is túl sok időt töltesz az iskolán+otthonod kívül?

Ha valamelyikre is igen a válasz, akkor a napokban törekedj bebizonyítani az ellenkezőjét, és utána is próbáld betartani. Sok sikert!

2018. márc. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Nem ártana tudni milyen messze laktok Győrtől. Hac5-10km akkor belefér de messzebbre nem, maximum ha én elviszlek titeket addig én is barátnős napot tartanék majd este hazavinnélek titeket.
2018. márc. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
29%
Utolsónál a pont, milyen messze laktok az adott várostól? Mit csinálnátok ott? stb. 5-10 km nekem is belefér vinnélek hoználak, de messzebb nem.
2018. márc. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
5-10 km mondjuk nem nagy táv, szerintem sokan iskolába messzebb járnak.
2018. márc. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
5-10 km? Na ne röhögtessetek már... Az semmi... A kis városnak -amiben lakok- (5000 ember) egyik végétől a másikig nagyobb a táv..
2018. márc. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

14 évesen Triesztben jártam meg Londonban, mégis mi a rosseb történne egy 14 évessel egy Győr méretű településen?


A válasz: anya, egyedül is tudok vonatjegyet venni meg át tudok menni az úton, amikor zöldre vált a lámpa. Nagyjából ezek a szükséges készségek.

2018. márc. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A lakóhelyemtől Győr 55-60 km távol van . A válaszokat Köszönöm , szüleim et megkérdeztem , és ahogy szerettem volna, elengedtek és költőpénzt is kaptam
2018. márc. 24. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!