Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem engedi anyám, hogy...

Ridamov kérdése:

Miért nem engedi anyám, hogy karambitot vegyek?

Figyelt kérdés
Igaz 13 vagyok de elég nagy a felelősségtudatom. Szerinte még túl fiatal vagyok hozzá. Akkor enyiből miért használhatok evéshez kést? Egyébként meg csak szeretném megvenni, mert szeretem. Gyönyörű kések. És aki azt mondaná h anyámnak igaza van, az inkább ne is válaszoljon. Hogy tudnám meggyőzni hogy megvehessem a kést?

2018. márc. 16. 20:59
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
1:csak mondom hogy szívesen veszem körbe magam rohadt éles késekkel mert olyan energiát sugároznak... ahwww (felém legalább is). 2: nem hisztis vagyok csak szeretném magam megkímélni a magatokfajta negatív illetve haszontalan kommentelőktől
2018. márc. 16. 22:03
 12/24 kovpet ***** válasza:
50%
# 10: Arról nem volt szó, hogy flangálna vele.
2018. márc. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
89%
Lehet, hogy kicsit utánanézett a karambitnak és azt találta, hogy bár eredetileg rizsaratásra, stb. használták, a mai modern karambit, már egyertelműen közelharcra lett kialakítva. Erthető, ha ez nem tetszik neki.
2018. márc. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
83%
Gondolom, egy boxert sem szívesen latna nálad.
2018. márc. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Nem néz utána és meséltem róla. csak az a béna kifogása hogy minek 1-gyel több kés a házba
2018. márc. 16. 23:05
 16/24 anonim ***** válasza:
82%
Én magam is késmaniás vagyok csomó bicskàm töröm, bajonettem van, de a karambit (kivéve a dísz) tényleg illegális. Nem véletlenul, hiszen rohadt veszélyes, ird be YouTubeba hogy "10 most dangerous melee weapons you are glad are illegal" , és több videóban is benne van. Egyébként meg lehet vele szúrni is, nem is kicsit
2018. márc. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 kovpet ***** válasza:
49%

# 16: Akkor most idézd be a jogszabályt, ami szerint illegális. Hihetetlen, hogy mennyi ostobaságot hordtok itt össze... NEM illegális. A KKVE szabályozza, amire utaltam is már (# 7). Nem baj, hogy nem értetek hozzá, de miért állítotok olyat, ami egyszerűen nem igaz?

Nincs nevesítve a karambit, tehát a 8 centi vonatkozik rá.

Akkor is csak közterületen és semmi nem utal arra, hogy a kérdező közterületen akarja birtokolni. Ezt én sem támogatom, főleg egy 13 éves esetén, de általában sem: a karambit egy vitrinbe való dísz. Kivéve, ha harcművész valaki, de akkor nem itt kérdezne.

2018. márc. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
De akkor is válaszolok és azt mondom hogy én sem engedném meg ,csak 13 éves segdugasz gyereknek ,követelözik stb 5 év mulva azt tartasz amit akarsz.
2018. márc. 17. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
SAJÁT PÉNZBŐL venném.
2018. márc. 17. 14:32
 20/24 anonim ***** válasza:
59%

Hát nem sértésből de egy ilyennek minek ilyen kés...

Még a neten is megsértődsz minden szir szarra, aztán csak az kellene hogy elvidd magaddal és begőzölj...

Amúgy is 18 év alatt kés se lehetne nálad (illetve alapból nagyon fegyvert se lehet viselni közterületen... vagyis lehetne)

2018. márc. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!