Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem engedi anyám, hogy...

Ridamov kérdése:

Miért nem engedi anyám, hogy karambitot vegyek?

Figyelt kérdés
Igaz 13 vagyok de elég nagy a felelősségtudatom. Szerinte még túl fiatal vagyok hozzá. Akkor enyiből miért használhatok evéshez kést? Egyébként meg csak szeretném megvenni, mert szeretem. Gyönyörű kések. És aki azt mondaná h anyámnak igaza van, az inkább ne is válaszoljon. Hogy tudnám meggyőzni hogy megvehessem a kést?

2018. márc. 16. 20:59
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
16%
a SAJÁT PÉNZED honnét van? nemtán anyu apu adta hogy menj el moziba vagy vegyél rajta csokit. saját pénzed, gondolom mentél almát szedni napszámba és ott kerested 13 évesen a saját pénzed. ccch kis taknyos a szüleitől kapott pénze az a SAJÁTJA.csak hogy a kérdésre is válaszoljak: tényleg ne vegyél mert egy felesleges szar ami 2 napig érdekes utána a polcon áll, haverom fia is vett, eldicskedett mindenkinek hogy van, de másra nem jó.
2018. máj. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Igaz néha nagyon begőzölök de kést soha nem használnék csak ha az életem múlna rajta (életveszélyben lennék). A másik meg hogy engem képtelenség megsérteni XD. Még aki a legjobban ismer az se ismeri a gyengepontom ill. hogy mire sértődök meg. Egyébként ha rajtam múlna már dolgoznék, de mivel még nem vagyok annyi sajnos nem kereshetek pénzt. De minek is tépem a szám... jelentem azt a pár embert a moderátornak. csak ellopják a drága perceimet.
2018. máj. 5. 22:27
 23/24 anonim ***** válasza:
48%
Jelentsd, mert igazuk van... egy 13 évesnek nem adnék a kezébe karambitot.
2018. máj. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Thunderfairy ***** válasza:
100%
Iratkoz be inkább valamilyen harcművészeti edzésre. Ne akarj te ilyen eszközt birtokolni.
2019. júl. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!