Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy lehet azt elfogadni,...

Hogy lehet azt elfogadni, hogy apám, anyám elváltak és rásóztak a nagyszüleimre, akik elkényeztettek és a kialakult helyzet miatt mindannyian gyűlölnek?

Figyelt kérdés
Teljesen el vagyok keseredve. Olyan jó lenne meghalni. Az egész családom lesújtó véleménnyel van rólam, én is szenvedek ebben a világban, így nincs is értelme tovább élnem.

2018. márc. 17. 22:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
39%

Igazad van!

Szevasz...

2018. márc. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
98%
Mit értesz az alatt, hogy el lették kényeztetve? Ha a nagyszüleid kényeztettek el, miért utálnak ők is? Látatlanban azt tudom mondani, hogy próbálj önnállósodni, és ha látják rajtad az igyekezetet, talán megenyhülnek.
2018. márc. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Több info kéne. Amugy meg aki lepasszolja a gyerekét az nem szülő és nincs joga pofázni.
2018. márc. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
98%
Hogyha tényleg lepasszoltak, akkor miért számít a véleményük?
2018. márc. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
Le kell sz’rni mindenkit. Nem kell másoknak megfelelned, és nem kell a családod szeretete. Az én családom is utál engem. De engem pont nem érdekel. Mindenki élje a saját életét azt szevasz
2018. márc. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%

Minek foglalkozol veluk? A nagyszuleid szeretetben nevelnek, megkapod, amit szeretnel. Tekintsd oket a szuleidnek.

Ez a tini depi pedig a korral jar.

Kozhelyeket lehet csak irni. Elotted az elet, rajtad mulik, hogy milyen lesz.

Barataid nincsenek?


Igazan sanyaru lehet elkenyeztetett gyereknek lenni.

2018. márc. 18. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
30%
Gonosz szülök és borzaszto nagyszülök, csak te vagy az ártatlan bárányka. Korod?
2018. márc. 18. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
52%
Szoval mindenki hibas, csak te nem. Ertem. :(
2018. márc. 18. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
85%

Elvileg a saját önbecsülésünk és jól-létünk nem szabad, hogy más emberektől függjön.

Amit a családtagjaid, rokonaid csinálnak, az nem rólad szól, hanem őróluk. A viselkedésükkel a saját bensőjüket adják csak.

Ilyesmi miatt halálvágyat érezni nem más, mint saját magadat kiszolgáltatni mások kénye kedvének.


Kulcsszó: önbecsülés, öntisztelet.

Gondolj arra, hogy te is egy normális ember vagy, nem több nem kevesebb hibával, mint bárki más.

Hozhattál rossz döntést a múltban, vagy hozhattak a fejed felett rossz döntést a múltban. De ez a múlt. És semmi sem végleges, semmi nem tart örökké.

Tiszteld saját magadat és akkor ha szereted és tiszteled magad, akkor nem fog rád hatni senki gyűlölködése.

Beszélj velük, mondd el, hogy nem adtál okot erre, vagy ha igen, akkor mondják bele a szemedbe. Ha meg nincs mit mondaniuk, akkor velük van baj, de nagyjából ezt borítékolom.

Az ilyen energiavámpírokat pedig tessék szépen kitessékelni az életedből, ne a te véredet szívják a szar kis frusztrált éleük miatt. Amennyire lehet, határolódj el tőlük és éld a független saját életedet.

2018. márc. 18. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
91%
A 9-es válaszoló nagyon jól összefoglalta!!!
2018. márc. 18. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!