Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám nagyon sokat segített...

Anyukám nagyon sokat segített nekem a tanulásban, szeretnék neki vásárolni valamit. Ötletek?

Figyelt kérdés

Jövő héten lesz egy történelem vizsga, amin szerintem át fogok menni, mert nagyon sokat segített a tanulásban az anyukám, és hatékony is lett.

Szeretném ezt meghálálni neki,mert ő nem olyan, hogy leszarja a gyerekét, hanem foglalkozik vele. Rendszeresen beszélget velem arról, hogy mi bánt,mi a vágyam.

De nem úgy szeretném neki meghálálni, hogy odaállok elé, és megköszönöm, hanem venni szeretnék neki valamit. Mit tanácsoltok, mit vegyek neki?

Köszönöm!

Ui. Hatodikos vagyok, ha ez fontos.



2018. márc. 18. 18:19
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Inkább készíts neki valamit. Sima fehér bögre pl, van sok fajta szép üvegfesték, ami gumisra szárad. Használni nem fogja tudni, mert a víztől lejön a festék, de szép emlék lehet a polcon egy ilyen bögre, a legjobb anyuka felirattal, főleg hogy a saját kezeddel készíted.
2018. márc. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Neki az lesz a legnagyobb ajándék, ha sikeresen átmész a vizsgán.
2018. márc. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

Ez egy normális anyuka aki foglalkozik a gyerekével

Én mint anyuka nem várom el a lányomtól hogy cserébe vásároljon

Nekünk mint szülőknek ez a kötelleségünk hogy támogassuk a gyereket mindenben akar tanulási szempontbol akár azzal hogy szponzoráljuk neki a jogsit


Rajzolj neki valami szépet és rakjátok ki a hűtőre mágnessel


Vagy csináljatok egy anya lánya napot pl körömfestés masszírozás hajfonás en nagyon szeretem ezeket csinálni a lányommal

2018. márc. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%

Jaj, szerintem ilyen bögrét ne, elcsépelt és giccses is. legalábbis szerintem. De van, akiknek tetszik, kedves ajándék, meg minden, de én falra mászok ezektől.


A helyedben én valami olyat vennék, amit szeret, de nem mindig veszi meg magának, pl. vmi csemege vagy kozmetikum.

2018. márc. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%

Saját magamról azt tudom mondani, hogy anyukaként azon hatódnék meg a legjobban, ha a gyerekem a saját szavaival leírná a véleményét, azt, hogy jó anyukának tart engem, és egy szép borítékban, esetleg egy szál virággal átadná.

Ez azért is jó, mert ha majd nem hatodikos leszel, hanem 15-16-17 éves, amikor megőrjíted majd néha anyukádat, akkor előveheti ezt a levelet, elolvassa, és emlékezteti magát, hogy mennyire szeret téged, és te mennyire szereted őt, és rögtön nem is fog olyan súlyosnak tűnni majd a helyzet :):):)

2018. márc. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vizsga után menj oda hozzá, öleld meg, köszönd meg neki, szavakban fejezd ki, hogy milyen hálás vagy és adj két puszit. Szerintem tényleg ez esik a legjobban egy Anyukának. :)
2018. márc. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is a legszebb jutalom az anyukának a sikeres vizsga, és ha érezteted vele, hogy ebben neki is nagy szerepe volt. Mivel te a segítségét szeretnéd meghálálni, szerintem ha mindenképpen adni akarsz valamit, az lenne a megfelelő, ha te is segítenél neki valami olyan házimunkában, amit nem szeret. Az lesz neki a nagy meglepetés, ha kitakarítva találja valamelyik szobát, vagy ágyba kapja a reggelit. Persze mellé egy kis levélke, amit emlékbe is eltehet, mindenképpen jó ötlet. Szerintem azt biztosan nem várja el tőled, hogy a kis zsebpénzedből vegyél neki valamit.
2018. márc. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
4. vagyok. Igen, a házimunkába besegítés talán még jobb ötlet is, mint az enyém. vagy csak simán köszönd meg neki szóban.
2018. márc. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2018. márc. 18. 21:49
 10/10 anonim ***** válasza:
Hívd meg moziba. Együtt tanultatok, szórakozzatok is együtt.
2018. márc. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!