Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kapok ilyen keveset a...

Miért kapok ilyen keveset a szüleimtől? 18/f

Figyelt kérdés
Naponta kapok 1000-1500 forintot és ennyi ,ennyi reggel 5től este 6ig a suliban vagyok.ebből a havi 20.000 forintból oldjam meg a ruha vásárlást, a kondibérletet, a kaját, a telefonszámlát, szórakozás... Minden amit használok azt ebből a pénzből vettem meg. Mondom nekik hogy be szeretném festeni a szobámat. Old meg.. vedd meg a festéket. Ha úgy vesszük a “lakbéren” kívül mindent én veszek meg magamnak. Szombatonként próbálhatok dolgozni ha jobb a hónap akkor összejön 40k. Volt olyan hogy volt egyetlen egy szakadt nadrágom mert nem volt pénzem. Kértem pénzt.. áàa nem adunk, vegyél magadnak. Nem vagyunk csórók. Van 2 házunk és a szüleim kb 400-500k- keresnek nincs semmi tartozásai/adóságai. 55 plusszosak mindketten. Nem értem mire gyüjtik a pénzt? Van egy tesóm, vele is ilyenek voltak mert meg volt rá az oka(akkor tényleg csórók voltunk) de mostmár jobbra fordult a sorsunk. De hogy elmennénk egyszer valahova fürdeni, kirándulni...áá nem, drága.
2018. márc. 18. 22:32
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
96%
Vagy épp odaláncolják fejős tehénnek. :(
2018. márc. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
16%
Megszépíti az idő? Bocsi, megengeded, hogy tudjam milyen volt a saját gyerekkorom? :D Köszönöm.
2018. márc. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
95%

Amiket leírtál max neked lehetett "szép"

Mert kicsi voltál és nem fogtad fel.


Idézlek


"A szüleink három gyereket vállaltak be fiatalon, úgy, hogy anyum otthon volt velünk, édesapám meg sokat dolgozott, de így is még a rádiót is hitelre vették. Konkrétan semmink nem volt "

2018. márc. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
12%
Szüleim is szerették azt az időszakot. Nem légből kaptam hogy minden szép és jó volt.
2018. márc. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
96%
Aha biztos jo h volt a nyomorban és látni h mások nem igy élnek. :(
2018. márc. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
17%
A nyomortól jó messze voltunk. Sokan tévedésbe esnek, és azt hiszik, akkor jó szülők ha minden anyagi javat megadnak a gyereküknek, de közben idejekorán visszamennek dolgozni és a bölcsi meg az ovi neveli fel a gyereket.
2018. márc. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim válasza:
28%
Naponta? Jaj nagyon sajnállak, én heti 1500-at szoktam kapni. Jó esetben... és igen, emiatt sokszor házi kaját viszek, nem a büféből vásárolok, meg igen, előfordul, hogy nem tudok elmenni valami olyan programra mondjuk koncertre, amire szerettem volna, de elfogadtam. Felnőtt vagy már, szokj hozzá ahhoz hogy nem a szüleid tolják be a s.gged alá a széket, és van olyan, hogy az embernek takarékoskodnia kell, félretenni valamire, amit szeret, meg ilyenek. Ha pedig ezt nem bírod ki, akkor irány a diákmeló.
2018. márc. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
100%

Mit követelőzől? Húzzál vissza a barlangba tüzet csiholni, bogyókat gyűjteni, állatbőrbe burkolózni!

Bezzeg régen! A szegénységben is mindenki milyen boldog volt.

Ja... azért van itt is annyi kiégett, 0 empátiával bíró hozzászóló.


Kérdező a szüleid smucigok. Én a macskámmal is adakozóbb vagyok - mint az őseid veled - nemhogy a gyerekemmel.


22. egyetértek

2018. márc. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!